Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Milyen gps-t...

Kamionosok! Milyen gps-t használtok?

Figyelt kérdés
Milyet érdemes venni nemzetközi utakra?

2023. máj. 7. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van aki a Wayteq X995MAX navigációt dicséri,van aki a Garmin 6" dezl LGV610, mások pedig a TomTom GO EXPERT 7.
2023. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És telefonos alkalmazások közül van amelyik jól használható?
2023. máj. 7. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes európa térkép , kamionos program és élettartam frissités .
2023. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ezt a WayteQ-et használom, mert sokan dicsérték és ezt vettem, de ez egy fos. A képernyője nagyon xarul érzékeli az érintést, meg bevinne 5 tonnás meg 3,8 méteres korlatozasokba is úgy, hogy közben rendesen be van állítva minden.

Jaaa meg a kezdetektől fogva nem működik aksiról, visszavittem garanciában javitásra, de azt mondták semmi baja...😒

Na meg valahogy mellényomtam, vagyis mellé érzékelt és átálítódott a nyelv. Nem igazán foglalkoztatott, azóta úgy használom. Szóval valamilyen nyelven az "Ijsungti" kikapcsolást jelent😆

2023. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tom Tom go telefonos appot használom van kamionos mód benne nyilván fizetős havi 8000ft körül van , de mindent is lát elő forgalom kép , stb stb
2023. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 a telefonos tomtom go-ban te hol látsz kamionos opciót ? Mert én 1 éve használom az ios-es alkalmazást, és sehol sincs kamionos opció, megvételre sem...
2023. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én a Tomtom-ot javasolnám, de azért nem árt ismerni is kicsit, mert vannak buktatói amit ha valaki nem tud vagy nem figyel könnyen rákefélhet :D Pl simán magától újratervezi az útvonalat úgy hogy észre sem veszed csak amikor már bent vagy Stuttgart belvárosában...


Ja, és nincs tökéletes gps, itt valaki panaszkodott hogy mert az XY bevisz tiltásba stb... ember, azét van a két szemed a fejeden, hogy figyeld merre mész... nincs tökéletes gps, az összes néha fog olyat csinálni amit amúgy nem kellene

2023. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát mivel a WayteQ-ra van ezek közül csak pénzem ígyhát az lesz. Honnan érdemes megvenni, jófogás? Vagy valahonnan újonnan(de ha új akkor gondolom nem lesz rajta még a kamionos program)?
2023. máj. 9. 23:51
 9/16 anonim ***** válasza:
#6 ISO-re nincs kamionos opció csak androidra így én a céges samsungról használom
2023. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Nekünk meg a céges Samsungon van valami navigáció, ami földutakon keresztül akar vinni az irányítók által megadott útvonalakon....
2023. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!