Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Milyen gps-t...

Kamionosok! Milyen gps-t használtok?

Figyelt kérdés
Milyet érdemes venni nemzetközi utakra?

2023. máj. 7. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én ezért töltöttem le a tomtom go-t és nekem 8000ezert megér havonta . Nézd meg a beállításokban nekem is van minden is , de a tomtom-on be lehet kapcsolni a komp , határ átlépés elkerülésétől kezdve a földes utak elkerülésén át sok mindent
2023. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 és mennyi mobilnetet vesz le az alkalmazás?
2023. máj. 10. 10:02
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 nem sokat, de ha nem adsz neki netet akkor is működik offline módban csak nem fogod látni az útlezárásokat,dugókat stb... de én azért nagyon nem javasolnám a wayteq-et, annyit is ér amennyibe kerül, az akksija kb 5 percet bír 1 év használat után, és újonnan se sokkal többet, míg a tomtom/garmin akár 2 órát is bír töltés nélkül, a winCE változat még valamivel jobb mint az androidos, de mivel csóró vagy gondolom nem lesz pénzed majd a gyári programokat megvenni rá (iGo pl) és mehet majd a tákolt szarok installálása, amik vagy működnek vagy nem, kézzel átírni a config file-okat mert nem jó a kijelző méret, minden alkalommal kézzel telepítgetni az újabb térképeket, már ha valaki veszi a fáradtságot és feltöri azokat is, de akkor azokhoz meg rossz a crackelt licensz file, "véletlen" hiányosan töltik fel a torrentet és hiányoznak belőle fontos adatok, tök jó volt spanyolországban rádöbbenni hogy a feltöltő kifelejtette a spanyol POI-kat, és semmi infó nem volt hol vannak benzinkutak vagy boltok vagy ilyesmi... :D


Inkább használj google mapset az első fizetésedig és ne szarrágóskodj ilyeneken, vedd meg a százezres gpst mert csak magaddal baszol ki öreg... Tomtom vagy Garmin, más opció mind fos. De te tudod, de ha hivatásos sofőr akarsz lenni és ennyire nem vagy hajlandó invesztálni abba hogy jobb legyél... full waberers színvonal :D

2023. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13 de te akkor nem csak a telefonos alkalmazást használod? Van külön gps-ed is?

És szerinted amíg összegyüjtöm a pénzt egy normál gps-re addig jó ha előfizetek 1hónapra erre a tomtom mobilalkalmazásra?

2023. máj. 10. 12:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi netet eszik a tomtom mivel a céges telón is és a sajátomon is korlátlan net. A.
2023. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon szeretnéd ezt a kamionozást csinálni?

Ha igen,akkor vedd meg a jobbat aminek az aksija is több időt bír töltés nélkül.

Azért jó ha többet bír az aksija, mert így sokkal kényelmesebb, pl : le tudod venni a gps-t és ha kell magaddal tudod vinni az irodába vagy egyik kollégához el tudsz ballagni hogy mutassák meg hova kell pontosan menned? Merre érdemes menni, ha tudják az irodában akkor ott megtervezheted stb..

+Jobb egyben, ágyon fekve is tudod tervezni a másnapi útvonalat,keresni hol érdemes megállálni pihenni.

Ott jó venni ahol adnak rá több garanciát és nyilván ahol olcsóbb.

Úgy nézem itt a legolcsóbb most a net.

[link]

2023. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!