Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem tudok megtanulni autót...

Nem tudok megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés

Voltam egy oktatónál 39 órát vettem nála 2x buktam forgalmin ( dízeles autó) aztán abba hagytam, és átiratkoztam másik suliba. ( Az iskolavezető azt mondta menjek másik megyébe iskolába hátha ott majd megy...) ( Itt volt 4 hónap kihagyás kb egy hónapja vezetek)

A mostani oktatóm nő, türelmes de néha rossz napja van akkor mindenért kiabál.


Vannak hibák amit a másik oktató nem is mondott ( közben elkapták munka közben ittasan tanulóval, húzta az órákat, nem tanított sok mindenkit vezetni így megbuktak)

Fejben tudom mikor mit kell, gyakorolom a kresz táblát, nézem a videókat,de úgy érzem nekem ez nem megy , itt most 12 órát vettem nem tudom csináljam-e. Később reagálok. Pl. Tudom ha lassítok vissza váltok, megakarom várni h pl 45-ről lassuljak 35-re aztán már kiabál az oktató h már rég váltanom kellett volna, mert 40 alatt vagyok (39 km/h)


Szeretném , mert kellene az autó munkához is. Fizessek ki egy Páv-ot vagy mit tegyek? Le is fog 2 hónap múlva járni a 3 évem.



2023. máj. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Meg lehet tanulni, csak valakinek könnyen megy, másnak nehezebben. Mondjuk az szívás, hogy ennyi pénzt, időt és energiát kidobtál a másik oktatóra. Én is oktatóváltás után mentem át ötödjére a forgalmi vizsgán. Ha nála kezdtem volna, sokkal hamarabb meglett volna, mert akkor jöttem rá, hogy az előző oktató alap dolgokat sem tanított meg. Egyébként imádok vezetni, két éve van jogsim. Megérte megcsinálni.
2023. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%

Válts oktatót azonnal. 2 hónap alatt akár a jogsi is meglehet egy normális oktató mellett. Sűrűn vedd az órákat, hogy ne legyen nagy szünet.

Ismerősöm volt így, 3 vagy 4 oktatónál volt ő is. Ne add fel!

2023. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy előttem is írták, emiatt nem érdemes feladni. Ennyiből még nem derült ki, hogy alkalmas vagy-e a vezetésre, sokkal inkább az oktató alkalmatlanságát bizonyították az általad leírtak. Nagyon drága lesz így a vége, de csak egyszer kell kifizetni, onnantól kezdve (X évente orvosi vizsgálat után) életed végéig vezethetsz.
2023. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha már ennyi pénzt beleöltél fel ne add.
2023. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Válts oktatót. Amúgy ezt komolyan így tanítják? 39-nél még nem szabad váltani, 41-nél meg már kell?
2023. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen.

20-nál kettes

30 felett 3

40 felett 4

75 felett 5

2023. máj. 7. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudsz vezetni, akkor ne erőltesd. Többen is mondták, nem vagy jó benne, egy oktató látja, hogy ki tehetséges és ki nem az. Hagyd a francba az egészet, mert így mások és a te életed is kockáztatod.
2023. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!