Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy valaki képtelen megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés
Ma volt a második órám és olyan kis bénának érzem magam... Egy csomó embertől azt hallottam, hogy "nagyon jól ment más az első órán". Én meg olyan kis topa vagyok. Nem megy az, hogy annyi mindenre figyeljek egyszerre... Jó, nem az várom, hogy profi legyek a második órám után. Valami tanács? Olyanoktól kérdezem ezt főleg, akiknek nagyon rosszul indult, aztán végül egész jól bele jöttek.
2018. júl. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azok, akik az állítják, hogy nekik nagyon jól ment, többségük bizony lódít, hazudik...

A vezetést csak gyakorlással lehet megtanulni, és csak kevesen vannak, akiknek valóban könnyen megy.

Egy átlagos tanuló 45-50óra gyakorlás után tud sikeresen levizsgázni.

Két óra gyakorlással még nem sokat tanultál, de a sok apró plusz tudás épül majd egymásra, egyre többet tanulsz, igaz közben egyre nagyobb lesz a követelmény is.

Százból talán egy ember van, aki valóban nem képes megtanulni autót vezetni, de azt az oktatók általában észre is veszik, pszichés gondok miatt okozzák azt többnyire, ami az élet más területén is problémát okoz az adott embernél - vagyis, akinek nincs olyan problémája, megtanul vezetni.

2018. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb azok akik nem is akarnak megtanulni...

Sikerült elindulni az autóval?? Ha igen akkor nagyon jól ment neked is! Csodát ne várjál, már az is nagyon jó ha valaki a kötelező 30 óra után vizsgára készen érzi magát és elsőre át is megy. Nagyon az elején vagy még

2018. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Libers Pertz ***** válasza:
Szerintem van olyan! Én például elkezdtem a jogosítványt, KRESZből másodjára át is mentem mindenféle komoly tanulás nélkül. Aztán forgalmi vizsgán (a kötelező óraszám levezetése után) megbuktattak ötször. Sokszor kekeckedtek a vizsgabiztosok, bagatel indokokkal buktattak. Ekkor eldöntöttem, hogy nem kell jogsi. (2 év után kezdheted előröl, mert elavul) Cirka tíz év után rájöttem, hogy kell az a jogsi, halmozottan hátrányos helyzetben vagyok nélküle. Mivel elévült így kezdhettem újra az egészet. KRESZ sokat változott, de mivel tudni akartam így elsőre sikerült. Aztán forgalmi vizsga az újabb levetett órák után, elsőre meglett. A hozzáállás a fontos, hogy tényleg akarod-e. Mindazonáltal továbbra is azt mondom, hogy lehet olyan aki képtelen!
2018. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!