Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz a kamionsofő...

Miért olyan rossz a kamionsofőrök megitélése? Neked (ha van) mi a problémád velük?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is meg, esetleg ird le a negatív tapasztalatot.

2023. máj. 19. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek párat, emberileg szerintem semmi különbség az atlaghoz képest.

Van egy hangos kissebbségük, aki mindenkinél jobban vezet, mindent is látott, lekezelő és bekepzelt. Szerencsére tenyleg a többség normális.

Az utakon mondjuk megszűnik a szimpatiam a kaszttal szemben. Értem en, hogy nagy es nehez a jármű, a savok meg sokszor szűkösek nekik, de végtere is csak a szembejövő kamionos elől kell sokszor a kanyarban padkára venni, mivel hiaba a rutin meg az evek csak egy fél méterre átjön a sávba, varos/országút 70/70 gps, aztán visszaelőzne a faluban miközben feltartott az országúton hosszú kilómétereken át ugye...

Aztán a pályán ahol ugye nem szabadna... a csigalassú előzések.

Szóval fel kéne rakni az országon csak áthaladó kamionokat vonatra, es mindenkinek jobb lenne. Nem is ertem amúgy a fizetéseiket.

2023. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Negatív a megítélésük? Ez nekem új, legalábbis amennyit közlekedés közben kamiont látok annyi a " kapcsolatom " velük, de hogy ettől pl miért is kéne negatívnak lenni.
2023. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

munkas osztalybeli emberek, az idosebbek olyanok is, nagyon keves az ertelmes, jo fej kozottuk. A fiatalabbak evidens hogy meg nem zullottek le, de aki nem hagyja el magat es ambiciozus az ugy is 1-2 ev alatt tulfejlodik a szemetrakason es csak megmosolyogja oket, aki meg elhagyja magat az ott fog kikotni.


Nem akarok mindig a kulfolddel jonni, mert ez is relativ, pl kimenni olaszba kb semmi ertelme sincs, az a nepseg is full olyan mint a magyar es fizetesek sem jobbak, de esetleg Svedbe egy olyan helyre ahol nincs mas keleti, vagy olyan keleti van csak aki kepes integralodni, es mindjart eg es fold lesz a kulonbseg.


Pl felboritottam egy raklapot kint, itthon (vagy magyar cegnel) az lett volna hogy 1, mekkora balphasz vagy 2, akkor ezt most levonjuk, kint meg “semmi baj, csak ne legyen sok ilyen” es kovetkezo alkalommal mellem allitottak egy ott dolgozot hogy ha barmi van tudjon segiteni. Meg az is rohejes amikor a sok idiota szajkozza a kulfoldot persze o sose volt kint, es fingja sincs miert van ott tobb penz. Sokkal tobbet kell melozni, ezek azt hiszik majd a 2000km es heti 1 rakodasos munkaert kapod majd az XY penzt, nagy lofaszt, ahh csak felbaxom magam :D lenyeg a lenyeg, hogy sokkal tobb az idiota segg mint az ertelmes, de ez foleg azert van mert aki megmaradt azok a ven majmok foleg, es keves az utanpotlas fiatalbol.

2023. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert a többségük 8 általánost végzett, tanulatlan suttyó. Kb hozzák is ezt a szintet. Nem érdekel mennyit keresnek, meg hű de jól élnek, ha 100 milliót fizetnének érte akkor se csinálnám ezt az alja proli munkát.
2023. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!