Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csobád (BAZ vármegye) felszaba...

Csobád (BAZ vármegye) felszabadult már a kerékpárosüldözés alól?

Figyelt kérdés

A település kizárólag a 3-as főúton megközelíthető, azonban az oda vezető szakaszon mind a két irányból és irányba kint van (volt?) a Merci-jel. Lásd Google képek.


Pár hónapja írtam egy beadványt a közútkezelőnek, akik meg is ígérték, hogy 2023.04.30-ig eltávolítják a tiltásokat az érintett útszakaszról.


Sajnos ebben az évben még nem voltam 150 km-nél közelebb Borsod vármegyéhez, a megjelölt dátum utáni Google fotók sincsenek (2023 március a legfrissebb), így nem tudom, beváltotta-e ígéretét a Közút.


Valaki, aki helybéli, esetleg járt arra, adna tájékoztatást?


2023. jún. 1. 09:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Merci-jel: mezőgazdasági vontatóval, állati erővel vont járművel, kerékpárral behajtani tilos tábla
2023. jún. 1. 09:10
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Sinatelepről ki tudtál már jönni ? :)
2023. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Jelentve.
2023. jún. 1. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg magadat jelentsd, aki nem tud egy kresz táblát meghatározni, csak merci jel.
2023. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Jelentve.
2023. jún. 1. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy én látom a 3as úton úgy teljes hosszában tilos a kerékpározás és nem is fogják eltváloítani.

A forgalom ugyan valamelyest csökkent az autópálya miatt, de szerintem egy önálló kerékpárút jobb megoldás lenne,végig az érintett településeken. Megértem a kérdező frusztráltságát mert tök jó bringás helyekre lehetne eljutni arrafelé,szép tájakon.

2023. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Be is b*szna, ha az autópálya / autóút közepén az andalgó bicikliseket kéne kerülgetni... nem véletlenül AUTÓút! Szerintem te húznád a rövidebbet, ha valaki 120-130 km/h sebességel elcsapna, mert neked arra támad kedved bicajozgatni...
2023. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 Ez nem egészen így van, Pest vármegyében végig szabad a pálya, Hevesben és Borsodban pedig foltokban.


A konkrét szakasz (Csobád előtt és után az első kereszteződésig) vonatkozásában írtam nekik, és meg is ígérték a tiltás eltávolítását. Ha érdekel, írj privátban, egy screenshotban elküldöm a válaszukat.


Éppen azért írtam ki a kérdést, mert a tenyleges eredményt viszont nem tudom.


#7


Szerintem nézd át még egyszer, alaposan azt a térképet 😉

2023. jún. 1. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelne: igen, a halmaji körforgalom és az ináncsi elágazás között valamennyi tiltást eltávolítottak.


Helyes.

jan. 8. 10:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!