Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgán kell befújni?

Elsősegély vizsgán kell befújni?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond, van aki azt mondja nem kell már befújást végezni elég 30 lenyomás. Van aki azt mondja ez alapfeladat és megbuktatnak. De honnan találjam ki a vizsgáztató mit akar?

Van itt olyan aki nagyon benne van és tudja kell-e? Mert én nem szeretnék fújkálni



2023. jún. 13. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
2 éve, még nem kellett csak annyi volt a teendő, hogy bemutatni, de nem fújni.
2023. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4 éve még kellett befújni is.
2023. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha nem csinálom meg vizsgán, akkor mit csináljak helyette?
2023. jún. 13. 21:26
 4/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

be kell mutatni az újra élesztést.

Hajrá :)

2023. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kifizeted újra a vizsgát és lehet menni mégegyszer.
2023. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Istenem de korrupt ez a rendszer, csak fizessek ennek a pénzéhes szervezetnek. Ez semmi másra nem megy csak a pénzedre. Érdekes hogy egy nonprofit állítólag embereknek segíteni akaró szervezet pénzt csikar ki minden vezetnivágyóból
2023. jún. 13. 21:47
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Covid miatt volt felfüggesztve a fújás, nem tudom most mi a helyzet.


A helyes CPR alkalmazása amúgy fontos lenne. Akár egy családtag életét is meg tudod menteni otthon.

2023. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2 hete vizsgáztam, nem kellett befújni. Kompresszió (ebből sem kellett 30, kb 15 után mondták hogy igen rendben ez megvolt és hogyan tovább), majd elmondod hogy és most hátrahajtom a fejét, befogom az orrát és befújok kettőt, odahajolsz és nekem ekkor mondták, hogy rendben jó lesz. Ezután megkérdezték még, hogy milyen mélyre kell nyomni a kompressziót és hány légzést kell hallanom 10 másodperc alatt.
2023. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#6 Azért fizetsz mert megbuktál és újra kell vizsgáznod, a vizsga pedig azért van, hogy meg tudj menteni 1-2 emberi életet ha szükség van rá.
2023. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#8


Tanfolyamon csináltátok rendesen?


A vizsgán csak azt buktatják, aki teljesen sügér.

2023. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!