Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A dög szállító kocsi valójában...

A dög szállító kocsi valójában mit szállít?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már sőt előttem is ment már az a bizonyos dög szállító autó amin egy nagyon nagy talán nyitott konténer van a tetején és oltári büdös. Elég érdekes ez a kérdés de ez a gyakori kérdés szóval itt bármit fel lehet tenni szóval a kérdésem az, hogy valójában mi van ebbe a konténerben? Ha dög akkor milyen dög, honnan származnak, hova viszik ezt?

#A dögös és a dög #Dög szállító kocsi
2023. jún. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Állattartó telepekről az elhullott állatokat, vágóhidakról az állati maradványokat viszik.

És fehérjefeldolgozó telepre viszik, ahol pl. állateledelt gyártanak belőle.

2023. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
ha a maffia is benne van akkor nem csak állati eredetű dolgokat szállít fehérjefeldolgozó mindent is eltüntet
2023. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Igazán intézhetnék valami zártabb rendszerben is.
2023. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, én meg is lepődtem a kérdésen. Sokszor jártam el egy ATEV telep mellett, irtózatos volt, de aztán egyszer csak zárt technológiára váltottak és nincs szag már. A szállitás közben csodálkozom , hogy nem történt volna váltás?
2023. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhullott állatok az állattartó telepekről és feldolgozók hulladékát. Zárt lenne egyébként, ha szaga van, ott valami nem oké
2023. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!