Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire szabályos ha valaki...

Mennyire szabályos ha valaki csak 15-20 percet vezet forgalmi vizsga alatt mégis sikeres vizsgát tesz?

Figyelt kérdés
Az mennyire szabályos hogy egy forgalmi vizsga alatt egy csaj vizsgázó csak 15 percet vezet le a vizsgából és sikeres vizsgát tesz annak ellenére hogy remegett és nem tudta tovább folytatni ezért megkérték hogy vezessen vissza mert jó lesz mert egyébként ha nem izgul aranyos és összeszedett. Csak azért kérdem mert közvetlen rokonommal történt itt és sok csajtól halottam ezt hogy 20 percet kellett csak levezetniük és őket mind közvetlen közelről ismerem.
2023. júl. 3. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Jószívű vizsgáztatója volt.

Ez az életben bármilyen vizsgán megeshet. De az ellenkezője is.

2023. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké de akkor engem milyen jogon buktattak meg...nekem egyszer sem mondtak ilyet mégis 2x megbuktattak 45 percnél.( teszem hozzá mondva csinált indokok miatt) ha nem engednek át 3.-jára bejelentem a közlekedési központban ezeket a dolgokat amiről szerencsére hangfelvételem is van.
2023. júl. 4. 00:55
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

#2

"Oké de akkor engem milyen jogon buktattak meg...nekem egyszer sem mondtak ilyet mégis 2x megbuktattak 45 percnél."


Te nem feküdtél le sem a vizsgáztatóval, sem az oktatóval, és még csak le sem fizetted egyiket sem.

Üdv Magyarországon!

2023. júl. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Koaxk Ábel ***** válasza:
26%

Nézd én a következőkért buktam meg anno:


Gyorshajtás, jó ez tényleg jogos volt, de ha ez nincs akkor is megvágnak

Ilyeneket behúztak a lapon, hogy:


Néz, de nem lát ?!?

Nem néz eleget a tükörbe ?!?


Ezek szerinted mennyire valós hibák, vagy egyáltalán, hogy lehet ezt így monitorozni?!?


Érdekes módon a második vizsgám tökéletesen sikeres lett, csak "motiválni" kellett az oktatót...

2023. júl. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Pofára megy az értékelés és hát nagyon sok simp vizsgabiztos van.


A fiatal nő rokonaimat is elsőre átengedték, úgy hogy borzalmasan vezettek és utána évekig nem is mertek egyedül vezetni.

2023. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Jó lenne már valami vizsgabiztos AI, akit nem lehet lefizetni, meg lecummantani és aki tudás és nem pofa alapján értékel. :D
2023. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is mi, te egy balfék vagy, akkor menjen a fenébe akinek sikerült, hadd gratuláljak a mentalitásodhoz. Szedd össze magad vagy fizesd le a biztost, ahelyett hogy vamzerkedsz meg hisztizel tehetetlenségedben, utóbbiak nem fognak a vizsgádon átrugdalni.
2023. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem hogy arra vár e amiről beszéltek de nemet mondott vagy nem bízik bennem, barátom is bepróbálkozott azt mondta elutasította őt is, de szerinte azért mert ha pótórákat veszel ugyanúgy letud húzni csak legálisan és mégsem kockáztat semmit aztán szépen elfelezik a vizsgabiztosokkal.
2023. júl. 4. 09:17
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Na, megint itt van a hisztis kérdező aki nem tudott levizsgázni és természetesen nem ő a hibás. Már a másik kérdésednél biztos voltam benne, hogy ki fogod írni ezt a kérdést is.


Téged olyan jogon büntettek meg, hogy 40-el tötyögtél végig a vizsgán ami már a másik kérdésben is le volt írva, hogy egyértelmű bukást jelent.


Tanulj meg vezetni, ennyi a történet.

2023. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy elmondom ilyen esetekben mi szokott lenni.


A vizsgabiztos általában nem vadidegen ember, ismerik egymást az oktatóval. Ilyen formában megesik, hogy az oktató lesz az aki dönt.


Haverom oktató, apja autósiskolát vezet. A vizsgabiztosok ismerik, tisztelik.


Ha ő azt mondta, hogy ez a tanuló tud vezetni, akkor a vizsgabiztos nem szőrözött vele, letudták gyorsan és átengedte. Mert bízott az oktatóban.


Ha nem mondott ilyet, az azt jelentette, hogy vannak még a tanulónak hiányosságai. Ilyen esetben a vizsgabiztos is "szigorúbb" volt.


Saját oktatóm is ugyanezt mondta, pedig semmi közük egymáshoz.


Ez valahol egy érthető dolog. Az oktató az, aki 30-50 órákat eltölt a tanulóval. Ő maga látja, hogy a tanuló hogy fejlődik, képes-e a továbbiakban önállóan tovább tanulni az utakon.


Másik oldalról meg a vizsgabiztosok sem hülyék. Sokévnyi tapasztalatuk van, simán képesek megállapítani, hogy milyen szinten tud vezetni a tanuló.


Én még átlag sofőrként évi 20 ezer km-el is első pár percben le tudom vonni a következtetéseket, hogy milyen a sofőr aki mellett ülök.


De nyilván egyszerűbb azt gondolni, hogy mindenki lefizeti a vizsgabiztost, meg minden nő "szopik" a jogosítványért. Csakhogy nem így van.

2023. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!