Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sofőrrnek, vagy az utasoknak...

A sofőrrnek, vagy az utasoknak kell inkább kényelmesen ülniük?

Figyelt kérdés

Kombi ötös golfom van, ami nem kifejezetten egy pici, szűk autó, én pedig 173cm és 69kg vagyok. Kicsi vagyok, rövidek a lábaim, kevés helyet foglalok, ahhoz hogy kényelmesen elérjem a pedálokat nem kell teljesen hátratolni az ülést.

Ha a barátnőm szüleivel utazunk valahova, akkor ők mindig hátul ülnek, és annyira előre kell toljam az vezető ülést, hogy a térdem már szinte beleér a kormányba, azért, hogy mögöttem kényelmesen ki tudják nyújtani a lábukat.

Legutóbb 90 kilométert vezettem így, és mikor kiszálltam zsibbadtak a lábaim és egy percig nem tudtam kiegyenesedni. Nagyon kényelmetlen így, a vezetésben is akadályoz, ami szerintem nem is biztonságos, de az apuka nem akart vezetni, a barátnőm pedig nem tud.



2023. júl. 11. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soförnek mivel az ő kezében van az utasok élete is.
2023. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb szempont a biztonság. Ha a vezető túl közel ül, vagy túl messze, az balesetveszélyes.
2023. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A sofőrnek, nehogymár a farok csóválja a kutyát, állj a sarkadra haver.
2023. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A sofőrnek! És ez nem kényelem, hanem biztonság kérdése.

Üljön mögéd olyan, aki jobban elfér.

És sose mozdítom el az ülésem. Az a pedálokhoz van beállítva, úgy tökéletes, ahogy van.

2023. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Miféle ostoba kérdés ez mégis...?
2023. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hátrébbtolod és mellékesen megemlíted hogy akinek nem tetszik az hátul a csomagtartóban fog utazni... ;)
2023. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert apósod biztos magas, de erről volt is cikk, hogy az 5ös golfa elég szűk a hátsó lábtér. Egyébként a sofőrnek kell, hogy kényelmesen üljön, mivel ő felel a jármű irányításáért.
2023. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, már most szemétkednek veled. Nem akar vezetni, el is hiszem. Ahogy fent is írta vki, én is az ülést a pedálokhoz igazítom, kuplunghoz elsősorban. Ha nem tudom jól benyomni, vagy kevés a hely és nem tudom hová tenni a lábam, hanem rajta van, az autó bánja.
2023. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hülyeséget! Neked kell kényelmesen, biztonságosan vezetni!! Ha nekik kényelmetlen akkor vegyenek neked egy utasoknak is kényelmesebb autót!
2023. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így kell kényelmesen vezetni kinyújtott lábbal karosszékben: [link]
2023. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!