Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik volt az első, számmal...

Melyik volt az első, számmal jelölt főút, amelyen vezettél?

Figyelt kérdés
Ha gondolod, járműkategóriákra (pl. autó, traktor, kerékpár, hajó) lebontva is leírhatod.
2023. júl. 20. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hajóval mentem először a 6-os főúton, folyamatosan előzgettem mindenkit, úgy ment. Nagyon jó kis hajó volt.
2023. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Autóval 4-es, mert a Népligetnél volt az oktatás és az első órán kivitt az oktató az Üllői útra.


Kerékpárra már nem emlékszem, de valószínűleg a szülővárosom környékén valamelyik 5 számjegyű főút.


Traktorral csak mellékutakon mentem, hajóval meg még nem mentem úton. :D

2023. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyíregyházán tanultam vezetni, a rutinpálya, ahonnan a gyakorlati órák indultak, a 4-es és a 41-es út között található, szóval valamelyiken a kettő közül, de húsz év távlatából már fogalmam sincs, merre vezetett az első gyakorlati órám. Azt tudom, hogy jogsi után az első lakott területen kívüli vezetésem a 4-en történt Újfehértóra.


A kerékpárra végképp nem emlékszem.

2023. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Bringával, autóval, traktorral is az ötös számú főút volt az első.
2023. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, el kellett menni Karcagról Szolnokra, hogy elkezdődhessen a városi vezetés.
2023. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megrázott az áram a hatoson, mondjuk csak pár másodpercig vezettem.
2023. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha autópálya is számít, akkor az M5 a vizsgaútvonalam volt személyautóval, aztán jó eséllyel a 4-es vagy a 31-es főút fővárosi szakasza az, ahol vezettem már jogsisként, persze a legemlékezetesebb az 51-es akkor még gátkoronán vezetett szakasza volt , ami nettó életveszélynek számított gyakorlott sofőrként is.
2023. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!