Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe került az OMV Super...

Mennyibe került az OMV Super 95 benzin Győrben 2023. július 11-én?

Figyelt kérdés
Aki esetleg tankolt ott aznap, az meg tudná mondani? Én sajnos nem találom a számlát, és bosszantó, hogy nem tudom beírni a táblázatba, ahol vezetem a tankolásokat.

2023. aug. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány órakor és melyik kúton? :D
2023. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%

95-ös Benzin E10: 641.9,- Ft / liter

Győr, Pápai út 771.


holtankoljak.hu

2023. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen pici az esély, hogy itt olyan válaszol aki akkor tankolt és tudja az akkori árat.

Több OMV kút is van Győrben, az OMV honlapján vannak megadott telefonszámaik. Kérdezd meg, annak van legnagyobb esélye, hogy ők tudják. Ha nem tudják, vagy nem mondják meg, akkor csak az marad, hogy vársz, hátha valaki tudja.

Pl. az egyiknek a telefonszáma: [link]


(Bár, nem tudom milyen nyilvántartást vezetsz, ahol elegendő a Ft/liter, de nem kell, hogy hány litert tankoltál, milyen kilométerállásnál? Meg amit 39 nap múlva vezetsz.)

2023. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!