Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a külföldi és...

Mennyibe kerül a külföldi és magyar autópályákon a benzin (95)? (Magyarország, Horvátország, Szlovénia, Olaszország, Franciaország, Ausztria). Aki ezen országokban most volt, az írja meg, vagy internetcímet tud az is jó!

Figyelt kérdés
Interneten csak az országok átlagos benzinárait találtam meg. Annak nem sok köze van az autópályákon kapható üzemanyag árakhoz. Tudom, hogy kutanként eltérő, de kb. mire számíthatok. Hosszú útra készülünk, és jó lenne kalkulálni, mert 3000 km-en már nem mindegy mennyi pénzzel indulunk el.

2014. júl. 19. 21:43
 1/1 anonim válasza:
100%

Sajnos tényleg nem lehet előre megmondani, csak nagyjából belőni. Ami biztos, Olaszországban a legdrágább (1,8 körül), ezt tapasztaltam, Szlovéniában meg Ausztriában sokkal olcsóbb (1,5 körül), Franciaország a két véglet között van, a magyart ismerjük, a horvátoknál pedig nem voltam mostanában, fogalmam sincs...


Idén augusztusban a már megszokott olasz nyaralásunkat iktatjuk be, és mi úgy tervezzük hogy annyi tankkal indulunk el, amennyi a szlovén-olasz határig elég, ott teletankolunk (még a szlovénoknál), és Olaszországban már nem kell költenünk benzinre...

Remélem tudtam érdemben segiteni...

2014. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!