Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha így alakulnak majd az...

Ha így alakulnak majd az üzemanyagárak, sokan leteszik majd az autót?

Figyelt kérdés

A nagy olajipari cégek szerint már az évtized végére jönni fognak a szintetikus üzemanyagok, melynek literje jelenlegi árfolyam mellett kb 1500-2000 Forint lesz.

Ha ez valóban ennyi lesz, sokan le fogják tenni az autót? Mert ott már a "kettőé tele báttya" csak a következő kútig lesz elég s nem tovább. Tehát nagyjából most van az hogy boldog-boldogtalan is autózik aki alapból nem engedhetné meg de azért pár litert csak azért is beletol a kocsiba?



2023. szept. 11. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem. Az ember mindent képes feladni a kényelme végett. Én is inkább költök 2 heti 5400 Ft-ot a Simsonba minthogy biciklivel járjak bárhová.
2023. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Csak a csórók, mint Te. És végre újra a gazdagoké lesznek az utak, mint régen.
2023. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Én ki tudnám fizetni a 2000 Forintos árat is, nekem nem lenne probléma.
2023. szept. 11. 08:35
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Most is 2* annyi a benzin ára mint pár éve. Sokan letették a kocsit? Nem.
2023. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Le nem teszik, csak 2x meggondolják, hova menjenek, miért.

Még az olyan rongyrázó sz.rdarabok is, mint #2

2023. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aki szerint vki hobbiból autózik, az hol él? Mert OK, van aki kényelemből, van aki a pozíciója miatt, de a nagy átlag, aki melóba megy, inkább tömegközlekedne sztem, minthogy fáradtan autózzon, de messze nem olyan jó a tömegkozlekedés, mint sokan gondolják. Főleg faluról, főleg kisvárosban.

Szóval nem, akinek muszáj és aki megteheti, az autózni fog, mert nincs közelebb meló, nincs közelebb bolt, orvos, bmi fontos.

2023. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Meg eleve ott van alternativának a villanyautó, amiből csak egyre több lesz...
2023. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Én hobbiból autózom, de mondjuk en gazdag is vagyok.
2023. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Ja de a töltés sem ingyenes pláne otthon, így drága benzin helyett a magas villanyszámlát fizetheti az ember.
2023. szept. 11. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Napelemmel ingyenes, sőt.
2023. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!