Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet elektromos rollert...

Hogy lehet elektromos rollert gyorsítani? több lenn

Figyelt kérdés

A rollerem: Sencor Scooter Two S60


Ezeknek a max sebességük 25 km/h, ami nem valami sok, ezt szeretném meggyorsítani. Úgy tudom hogy az alkalmazással kell "ügyeskedni" valamit. Tehát hogy lehet gyorsabbá tenni a rolleremet és mennyi a max sebesség amivel meg lehet gyorsítani?



2023. szept. 11. 16:53
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
24%
Imádom. Balesetveszélyes. Miért is? A sok idióta gyalogos, kerékpáros, gyalogos, autós nem balesetveszélyes? Nem a járművel van probléma, hanem azzal, hogy sok az idióta.
2023. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 MolotovPunk ***** válasza:
74%
21/ Azért mert a rollernek kis kerekei vannak és nincs rajta semmi teleszkóp, rugózás és legtöbbön ülés sem, nem kátyús utakra valóak azok. Motorokon és normális kerékpárokon van teleszkóp és normális fékerő is, emellett azoknak a kétkerekű járműveknek nagy kerekei vannak, így azok átgördülnek olyan akadályokon is, amin a roller egyáltalán nem tud. A rollereket eredetileg nem arra találták ki, hogy idióták száguldozzanak vele 50-60-al, vagy még többel, hanem arra, hogy elgurulj vele a sarki boltba 15-el meg onnan vissza. Tehát nagy távokra és közútra nem alkalmasak. Vannak országok ahol már elkezdték egyes helyekről kitiltani ezeket.
2023. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
87%
22-es, 21-es vagyok. Rollerezek (elektromos), görkorizok (azzal gyorsabban is tudok lenni, mint a rollerrel), sosem volt még balesetem, lekopogom, ne is legyen. A korim kereke 9", a rolleremé 10". Azzal, hogy ne 50-60-nal szaguldozzanak, és rövidtávra való, teljesen egyetértek. Egyenes, jó minőségű kerékpárúton max 20-25-tel megyek, amúgy meg 80%-ban annyival sem. Nem is értem, hogy mernek ettől többel menni. Nincs is értelme szerintem. Ahol gyalogosforgalom van (mert azért valljuk be, sokszor kacsáznak, bámészkodnak, gondolkodnak az élet nagy dolgairól a kerékpárút kellős közepén is), megállok és eltolom mellettük. Akik erre sem képesek, semilyen módon nem valóak a közlekedés semilyen formájába (azok a gyalogosok sem, akik a kerékpárúton/sávban közlekednek). Nekem pl. nagyon hasznos, mert egy másik városba járok több napot dolgozni, vonattal. Az állomás és a munkahelyem között pedig elég kaka a tömegközlekedés, a taxiárak pedig úgy elszálltak, mint heliumos lufi a búcsúban, a kisgyerek kezéből, így nekem tök praktikus. Be kell tartani a szabályokat és kész. A szabálytalankodókat én is megbüntetném. Most is rollereztem épp. Hiába ritka a forgalom, minden pirosnál megállok gyalogosként, rolleresként, mindenhogyan (ezért még olykor ki is röhögnek, akik átsuhannak még a villamos előtt is. Szóval összegezve mindennel egyetértek, amit írsz, azokkal nem értek egyet, akik mindent is démonizálnak, s főleg ezek azok, akik 40-nel suhannak el mellettem a járdán, amikor gyanútlanul sétálok :D.
2023. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen pálcika rollernél bőven elég a 25… még sok is! Ha gyorsan akarsz menni, vegyél egy erősebb rollert, de akkor meg inkább motor.
2023. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!