Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten a Keletinél levő...

Budapesten a Keletinél levő taxikat hogyan illik/kell használni?

Figyelt kérdés
Nem sokat utazom, most mégis úgy alakult. Az alapból ott állomásozó taxikat hogyan kell alkalmazni? Bekopogok az ablakon? Vagy csak integetek, hogy észre vegyen?

2023. szept. 13. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én hanyagolnám, azok 90%-ban hiénák. Pont az olyan gyanútlan, jóhiszemű utasokra hajtanak, mint te.
2023. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igazat adok, mert volt tapasztalatom. Nem taxival akartam menni, hanem buszra szálltam mert a kocsink a pillangó utcai Tesconál állt, és az egyik taxis annyira nézett hogy majd kiesett a szeme, és le is szólított hogy hova megyek, pedig voltak sokan az állomáson, aztán illemből válaszoltam de nem azt hogy a pillangó utcai tescoba hanem csak azt hogy 2 megállót. Felajánlotta hogy elvisz ingyen, mondtam nem kérem köszönöm mert vissza már kocsival jövök, azt mondta vissza felé menjek oda és beszélgetünk. Jöttem vissza kocsival, még mindig ott volt, és bámult jobbra balra. Eszembe se volt oda menni. Vigyázni kell nagyon.
2023. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor, ha átmegyek az arénába, és hívok egyet, hova menjek majd ki? Olyankor hol áll meg?
2023. szept. 13. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Elől a bejáratnál már látni csak lejössz a lépcsőn. De mivel 5 percre van az állomástól gyalog is, így valószínű ugyanazok mennek oda is. Vagy ha más cégtől hívsz, az más lehet. Akiket a második válaszba írtam, azok a sárga taxisok, de van szürke is, az más cég.
2023. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baranyai Máté András ***** válasza:
Rendelj főtaxit vagy boltot. Appon odarakja a jelet ahol vagy ha telefonalsz akkor meg elmondod a diszpecsernek melyik kijaratnal vagy
2023. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!