Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hülyének nézne?

Hülyének nézne?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmaim autója a négyes Supra, de még soha nem ültem benne. Néhány hete felbukkant a városban egy román rendszámú targatetős tuningolt példány, tudjátok, az a fütyülős sutututu fajta. Kb hetente látom az utcákon csak úgy céltalanul cirkálni, de azt sem tudom, hogy tud-e magyarul a tulaj.

Szerintetek gáz lenne, ha egyszer odamennék hozzá, és megkérdezném, hogy beülhetek-e?



2023. okt. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, gondolom heti szinten kap hasonló kérdéseket
2023. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy EX7 FD az álmom. Valszeg hétfőn meg is valósul hogy beleülhessek egybe. Kérdezd meg magyarul, ha nem erti akkor google fordito es kesz. Utanna meg elmondja h igen nem.
2023. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit vesztesz vele? Semmit, legrosszabb esetben azt mondja, hogy nem.
2023. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem az,valószínűleg megszokta a tulaj hogy nagy figyelmet kelt az autója.Arra figyelj hogy ne legyél túl tolakodó,és mondd hogy természetesen fizetnél valamennyit érte.

Bár kétlem hogy engedné,ha tuningolt akkor egy tapasztalatlan vezető könnyen árokba találhatja magát,nemrég egy amerikai szerelőnek is sikerült lezúznia egy frissen épített Suprát teszteléd közben.

2023. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2023. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már szerencsém mk4 suprahoz, de csak a lefényképeztem a tulaj nem bánta általában jó fejek. Volt viszont szerencsém egyszer egy omw kúton egy tuningolt 240sx-hez, abból aztán tuti nem jön veled szembe egy se. Fel is csillant a szemem rendesen. Oda is mentem beszélgetni a tulajhoz, amíg tankolt. Japanese cars, underground 2 stb...:DD majd mondom neki, hogy vigyen már egy karikát vele. Azt mondja jó csak bemegy fizetni. Nahát azt mondta is hogy 300+lóerő és olyan 1100kg. Igen csak kellett kapaszkodni, bruálisan ment.. Szóval lényeg a lényeg kérdezz rá. Ezek az autók már legendák.
2023. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Igen, gáz lenne. Szerinted hány ilyen álmodozó kisgyerek találja meg ilyen kérdésekkel?

Menj ki autós rendezvényekre, hátha ott lesz a környéken és ott próbálkozz beszélgetni, hátha. Vagy fizess be élményvezetésre, ha találsz olyan helyet, ahol van ilyen.

2023. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sosem kérdezel, akkor a válasz mindig nem lesz.
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!