Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam PÁV IV kategóriájú...

Megbuktam PÁV IV kategóriájú vizsgán. MOPED autót még vezethetek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Moped autóhoz minimum AM jogsi kell, de ha neked semmilyen jogosítványod nincs, akkor hogy vezetnéd? Az nem jelent semmit, hogy te csak félig végeztél el egy tanfolyamot. Ráadásul a Kreszvizsga is csak 2 évig érvényes.
2023. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem vezethetsz semmit, csak naplót. A PÁV IV. vizsga nem alternatív kresz/forgalmi vizsga. Lehet tökéletes KRESZ ismereted, levizsgázhatsz hibamentesen. Gépkezelésed is lehet olyan tökéletes, mint egy rutinos rókáé. De mégsem vagy alkalmas járművezetésre, személyiségi okokból. Egy nem ismert szabályt utólag meg lehet tanulni. Nem megy az Y forduló. Gyakorolod még és jó lesz.

De ha szétszórt, figyelmetlen vagy, ha agresszív vagy stb. az nem változik. Azt nem lehet gyakorlással pótolni.

Fellebbezésre van mód, és talán el is fogadják. Ám kétlem. De ha még sikerrel járnál, sem lennék nyugodt, ha vezetnél.

És mint írták, lehet B jogosítvány nem kell, de AM minimum.

2023. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerencsére nem
2023. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te már az oviban is megbuktál játékból.
2023. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!