Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt hogy teheti meg valaki...

Ezt hogy teheti meg valaki Volánbuszosként?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költöztünk vidékre, a szomszédunk a Volánbusznál buszsofőr. Nem szeretnék települést írni, még megyét sem, mert nem akarok neki rosszat, egyszerűen csak érdekel, hogy hogyan lehetséges ez. A lényeg az, hogy minden nap, naponta többször busszal "hazaugrik" pár percre. Az utcánkban egyáltalán nem jár Volánbusz, nincs is megálló, csak a főúton. Ha hazajön, akkor természetesen nincsenek rajta utasok, csak ő. De mindig más település van kiírva a buszra, olyanok, amik innen kb. 5-10-15 km-re vannak. Párszor elgondolkodtam már rajta, hogy ezt hogyan tudja megcsinálni? Nincsenek fix menetrendek vagy nem figyelik a buszok mozgását a Volánbusznál? Nem nagy dolog, de tényleg érdekel 😀

2023. okt. 30. 10:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#6 Igen, csak te. Miért kéne rosszindulatot vagy irigységet éreznem ezzel kapcsolatban? Semmi okom nincsen rá, egyszerűen csak érdekelt, hogy ezt hogyan lehet megoldani úgy, hogy mellette a menetrendet is tartani kell, illetve nem úgy van, hogy hazajön a busszal és reggel tovább megy vele, hanem napközben különböző buszokkal beugrik pár percre és már megy is tovább. Marhára nem zavar, puszta érdeklődés volt, erre van ez az oldal, nem? Rosszindulatú akkor lennék, ha bepanaszolnám a főnökeinél, de eszem ágában sincs ilyesmire gondolni.
2023. okt. 30. 14:17
 12/16 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Én nem érzek semmi irigységet a kérdésben. Ha láttam volna ilyet saját szemmel, akkor valószínű én is kíváncsi lennék, hogy mi a háttere, minden rosszindulat nélkül.
2023. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm szépen, jól látod :-) Tényleg nagyon érdekes volt számomra, hiszen azelőtt ilyet nem láttam, Budapesten nem mennek haza a BKK buszokkal a sofőrök :D
2023. okt. 31. 12:06
 14/16 bazaltkaroly ***** válasza:
Én sem láttam még ilyet. Már is hasznos lett számomra a kérdés, mert én is megtudtam valami újat a világról. :)
2023. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Ne irigykedj nagy rabszolga élet a sofőrködés.
2023. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rendkívüli. A telephelyektől messzebb lakó sofőröknek gyakran van "kintalvós" busza, mert praktikusabb és olcsóbb így, mint kivinni a telephelyre a buszt majd haza és másnap megint be a messze lévő telephelyre és onnan indulni (sokszor vissza ugyanoda, ahol lakik)
2023. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!