Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt hogy teheti meg valaki...

Ezt hogy teheti meg valaki Volánbuszosként?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költöztünk vidékre, a szomszédunk a Volánbusznál buszsofőr. Nem szeretnék települést írni, még megyét sem, mert nem akarok neki rosszat, egyszerűen csak érdekel, hogy hogyan lehetséges ez. A lényeg az, hogy minden nap, naponta többször busszal "hazaugrik" pár percre. Az utcánkban egyáltalán nem jár Volánbusz, nincs is megálló, csak a főúton. Ha hazajön, akkor természetesen nincsenek rajta utasok, csak ő. De mindig más település van kiírva a buszra, olyanok, amik innen kb. 5-10-15 km-re vannak. Párszor elgondolkodtam már rajta, hogy ezt hogyan tudja megcsinálni? Nincsenek fix menetrendek vagy nem figyelik a buszok mozgását a Volánbusznál? Nem nagy dolog, de tényleg érdekel 😀

2023. okt. 30. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Reggel-este sűrűbbek a járatok, osztott munkarendben van, nappal pihenhet. Bevett szokás vidéki, kisforgalmú vonalakon. Reggel dolgozik 4-8-ig, majd délután 2-6. Ennyi.
2023. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen (vagy lehet egy helyen lakunk). Onnan indul reggel, nincs hol megállni, hát elmegy haza.
2023. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet, mindenesetre érdekes, mert ilyet Pesten pl. nem lát az ember 😀 Ne értsetek félre, egyáltalán nem zavar, csak érdekesnek tartottam.
2023. okt. 30. 10:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"mindig más település van kiírva a buszra, olyanok, amik innen kb. 5-10-15 km-re vannak"

Az a végállomás lehet, nem biztos, hogy a következő megállótól tért ki 10 kilométerre.

2023. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
5 éve nem volánbuszoztam mert azóta van jogsim meg kocsim de azelőtt emlékszem olyanra is, hogy habár kevés ember volt a buszon de a sofőr elvitt minket a Praktikerhez mert meg akart venni valamit otthonra. Igaz, egy 5 perc volt az egész, meg engem aztán tényleg nem zavart de volt a buszon aki szidta azért az anyját :D
2023. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Csak én érzek enyhe irigységgel kevert rosszindulatot a kérdésben?

Az ő munkaidejével a főnökeivel szemben kell elszámolnia. Téged annyira érdekeljen az egész, hogy amikor menetrend szerint jönnie kell, akkor jöjjön abba a megállóba.

2023. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Húz éven át jártam az országot gyalogos turistaként. Hogy szabályos vagy sem nem tudom, de sok helyen a buszvezető hazamegy a járművel. Ezt többnapos csillagtúrákon figyeltem meg, amikor pl. péntek délutántól hétfő reggelig ott állt a busz az egyik ház előtt. Szóval nem buszfordulóban vagy hasonló.
2023. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, így tudja megoldani a pontos, menetrend szerinti munkakezdést és a cég hozzájárult.
2023. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is lakik egy a faluban, rendszeresen visszük a gyerekét együtt oviba vagy onnan haza.
2023. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van aki hazahordja a buszt.


Ráadásul olyan kis szűk utca, hogy mindig elgondolkodok azon, hogy vajon hogyan szabadítja ki onnan a monstrumot.


De biztos megoldja valahogy.

2023. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!