Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Kaptam egy...

Tudnátok segíteni? Kaptam egy remek álláslehetőseget homeOffice munkarendben, viszont 6 hetente 1 napra a 13.kerületi irodában kéne dokgozzak.Győrből indulnék. 2 éves a jogsim,de nagyon nem szeretnék a dugóban vesztegelni és vezetni sem.

Figyelt kérdés
Lenne esetleg olyan lehetőség,hogy valahol a város szélén leparkolok és tömegközkekedéssel megyek tovább? Ha igen akkor ezt,hogyan lehetne kivitelezni? Busz,metró bármi érdekel. Nem jártam még egyedül Pesten, se kocsival se tömegközlekedéssel. Az M1-es autópályán jönnék. Ha valaki tudna bármilyen útvonalinfóval vagy bármilyen okos ötlettel segíteni szívesen meghallgatnám.
nov. 8. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyílván lenne. Google Maps, "P+R" a keresőkifejezésed.
nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonat + tömegközlekedési eszköz.
nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Amúgymeg jah, Győrből elég fölösleges lenne beautózni BP-ig határáig, amikor a vonat közvetlenül bevisz.
nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván a Google maps-ot néztem. De arra nem ad választ amit én keresek. Pl a város szélén esetleges nem fizetős parkolási lehetőséget,vagy, hogy ilyen esetben mennyire tudok bemerészkedni a városba.Hol kezdődnek az igazán nagy dugók. Köszönöm a 2-es válaszolónak. Igen néztem a vonatot, szóba is fog jönni amint helyre áll Győr-Budapest között a vasúti forgalom. Elvileg még hónapokat fog igénybe venni a pályafejújítás. Több vonatot kivettek a menetrendből és sok esetben vonatpotló buszok járnak. Arra az időszakra keresek valami megoldást amíg ez helyre nem áll.
nov. 8. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi ésszel hogy lehet életben maradni? 🤦‍♀️
nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed milyen tömegközlekedési eszközökkel tudsz a munkahelyre jutni, aztán megnézed hol van a fizetős parkolási zóna határa (nekem pl a telekomos mobilparkolásnál mutatja az appban), végezetül pedig azon kívül keresel helyet valamelyik neked megfelelő megálló közelében. Nem egy nagy dolog. :D A google mapsen meg ehhez a tervedhez beállítod az érkezési időt, és meg fogja neked mondani, hogy kb. mikor indulj el. A dugókat fel tudod magad is deríteni, ha minden nap ránézel a mapsre, abban az időszakban, amikor majd mennél. Ha minden nap bordó az útvonal, ami kell majd neked, akkor sok jóra ne számíts. :D
nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress a Kelenföldi pu. közelében egy (akár fizetős, őrzött) parkolót, aztán onnan M4 és M3 metróval menj. Ha majd vonattal jársz, pontosan ugyanitt szállnál le és ugyanezekkel a tömegközlekedési viszonylatokkal mehetsz.
nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat.
nov. 8. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kelenföld vagy Őrmező P+R.


450 Ft egy napra és be van kamerázva.

Ha elkészül az 1-es vasútvonal, onnantól értelmetlen autóznod Győrből.

nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit: rettenetes forgalmi dugók szoktak lenni reggelente arrafelé.

Ha pl. a XIII. ker-be 8-ra kell odaérned, akkor én a helyedben úgy indulnék, hogy reggel 6-kor (nem elírás, két órával munkakezdés előtt!) már a Zsámbék-Biatorbágy-Herceghalom lehajtónál legyek.

nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!