Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik Biatorbágy és Herceghalom között az 1-es főúton bringáznak?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek? A horgásztavaknál is meg lehet tenni ugyanezt a távot, csak biztonságosabb környezetben.
nov. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
nagyon magasról leszarom
nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi tiltja? Vagy az zavar, hogy gyengébb a karosszériája, lassúbb az autódnál? Hát figyelj rá!

Mi a véleményed arról aki az 1-es főúton szüttyög autóval ahelyett, hogy felmenne a pályára?

nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Tökre leszarom, de tényleg.
nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Sosem zavartak...
nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Majdnem napi szinten járom az útvonalat, de még sose láttam bringást, sem tanyabájkost, sem cicanacist. Valószínűleg azért nem, mert mint te is írod, van jobb lehetőségük. Egy marginális kisebbségről lehet szó. Vagy ez tisztán elvi kérdés?


Amúgy nincs véleményem róluk, megtehetik szabadon. Ha gyorsabbak nálam, elősegítem az előzést, ha azonos a sebesség, haladunk egymás mögött, ha lassabbak, elmegyek mellettük, amint a biztonságos előzés feltételei fennálnak. Kocsival járva gyakorlati szempontból a harmadik opció releváns. Megjegyzem ugyanez lenne, ha ki lennének onnan tiltva. Mit kellene akkor csinálnom, értesíteni a rendőrséget? Elütni őket? Dudálni és anyázni, mint egy idióta?

nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Egészségükre
nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavar, mert semmi keresnivalójuk nincs ott. Bringázzanak a földúton. Mocskos gazdag orbánista pestiek!
ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!