Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megbukok a PÁV-on akkor...

Ha megbukok a PÁV-on akkor nem lehet jogsim?

Figyelt kérdés

Na szóval eddig már négyszer megvágtak forgalmin ha ötödikre sem sikerül azt hallotam, hogy akkor felküldenek pestre PÁV-ra.

Már előre félek. Mit kell ott csinálnom??? Ha véletlenül az sem sikerülne akkor nem lehet jogsim vagy mi??

Pls segítsetek....


2009. jan. 3. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
tanuljál ember. kérd meg az oktatodat hogy adjon külön gyakorlati órákat.mi helyetted vizsgázni nem tudunk.a páv-ot azért találták ki hogy a bénák nem kapnak jogsit.a közlekedésben csak ollyan emberek vehetnek részt akik erre ALKALMASAK.
2009. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen, jól gondolod, 8 hónapnak kell eltelni mire újra PAV alk. mehetsz! Bár ha ennyire nem megy a vezetés, nem biztos, hogy a közúti forgalomba a helyed!
2009. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Én az első válaszadóval egyet értek!Senki se ugy bújt ki az anyja hasából hogy vezetni tud.Én egy olyan helyen szoktam gyakorolni ahol szántóföldek vannak és közte egy műút.Magyarúl találj olyan helyet ahol igy gyakorolhatsz!Én már 12 korom óta csinálom rendesen.Most 13 vagyok.Lehet,hogy ügyesebb voltam de GYAKORLÁS KÉRDÉSE
2009. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
ha megbuksz,van potvizsga.ennyi.szard le a 2.válaszadót mer fax
2009. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A 00:12 válaszolónak! Nem tudom mit szólnál ha olyan ember törné össze az autód meg téged is, kinek 4-5. alakalomra sikerült a vizsgát letenni! Az ilyen bizonytalan emberek sokkal hamarabb okoznak veszély helyzeteket! Persze akkor azt mondanád, ki volt az a birka aki az ilyennek jogsit adott!!! A közúti közlekedés veszélyes üzem, mindenkinek tudnia kell mire képes, és az szerint kell döntenie, szabad-e autóba ülnie! Ja egyébként TE vagy a FAX ilyen primitív válaszokkal!
2009. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
------- 012 -es válaszado vagyok! PErsze,igazadvan,de attol már neis kamionozzon pl,hogy 3szor megbukott!akkor hagyja abbA? vagy mit tegyen?
2009. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno mikor buszra vizsgáztam,együtt jártunk egy sráccal,5.re se engedték át a város vezetésben.

Pávra elment ugyan de nem vizsgázott le buszra.

Teherauto jogsija megvolt már akkor,azóta is sofőrködik a tűzoltóknál...

ne add fel

2009. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!