Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szlovákiában elkaptak gyorshaj...

Szlovákiában elkaptak gyorshajtásért 200 euro nem volt nálam pénz. Elvették a jogsim kaptam csekket. Hogy tudom vissza szerezni a jogsim? és hogy derítem ki hol van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 09:54
 1/7 anonim válasza:
22%
nagyon remelem sehogy
2011. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keressél fel egy jogászt nem árt ha van kéznél. Fizesd be a csekket, és a legközelebbi rendőrségre menj be és ott érdeklődj a dolog után hogy ilyenkor mi a teendő.
2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Szlovákiában sehogy, látják, hogy magyar vagy ezért nem fogják visszaadni
2011. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Azt hiszem ha a Szlovákok rád ruháztak 200 euro buntetést nem kevéssel lépted túl a sebességet.S a zsaruk nem tudtak magyarul,hogy nem kérdezted meg mi a teendö tovább?Vagy inkább még flegma voltál velük gondolom.Hát próbálj érdeklödni a rendörségen.Én szlovákiai vagyok,úgyhogy ne meséld be,hogy igazságtalanul nehéz helyzetbe hoztak,azt nme árultad el mennyivel lépted túl.Szerintem kicsit észheztérítenek,de ha zsákszámra van pénzed akkor nem hiszem,a pénz mindent megold mint nálatok is pl.a Stohl esetében.
2011. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg majd szükséged lenne szlovákul tudó budapesti ügyvédre, írj privát. e-mail-t. Az unokahúgom ügyvéd, aki szlovákul is tud.
2011. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém meg rendőr Pozsonyban (igaz, hogy nem a közlekedésrendészetnél). Írj le mindent részletesen privát e-mail-ban, továbbítom neki.
2011. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az autoert valahogy vissza kell majd menni (jogsi nelkul ugye nem hozhattad haza). Na akkor be kell ballagni a csekkel a rendorsegre.
2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!