Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon félek a vezetés gyakorl...

Nagyon félek a vezetés gyakorlaton(?) bővebben lenn

Figyelt kérdés
Az van, hogy tegnap kezdtem el vezetni, eddig 4 órán voltam, de nagyon feszült vagyok az oktató mellett. Ma amikor haza értem sírtam, annyira rossznak éreztem. Még csak a kormányzást vesszük át, de nagyon stresszelek. Ez normális? Más is így volt vele? Azt mondja az oktató, hogy beszéljek, mondjam mit csinálok, de amikor mondom, akkor meg beleszól. Egyelőre nem mondanám, hogy nem jó oktató, mert gondolom amikor élesebben szól, annak az az oka, hogy később a balesetveszélyes helyzeteket elkerüljük. Fogalmam nincs mi a normális gyakorlati oktatásnál, fogalmam nincs mások hogy érzik magukat, osszátok meg kérlek a tapasztalataitokat, és nyugtassatok meg, hogy lesz ez még jobb is. az oktatóm egyébként nem nagyon mond semmit, mondja, hogy mit csináljak, néha belenyúl, irányít, de mára pl. amit meg kellett tanulnom, megtanultam jól, nem mondta hogy ügyes vagyok, vagy semmi, szóval dicsérni nem szokott, nyilván nem várom el, mert tök mindegy, csak tök jól esett volna pl

#vezetés #oktató #Duna Plaza #vezetés gyakorlat
nov. 17. 15:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja meg, még annyi, hogy annyi mindenre kell figyelni, hogy tök stresszbe vagyok, hogy nem tudok mindenre figyelni, nem tudom a holtteret nézni egyszerre, meg minden más nyolc dolgot csinálni 3 mp alatt. Gondolom majd berögzül meg minden, de nagyon parázok.
nov. 17. 15:20
 2/12 anonim ***** válasza:
4 orat vezettel es meg nem megy? Nahat! Mire szamitottal?
nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mitol parazol? Felelosseged nincs, ha barmit elrontasz, jogilag az oktato a vezeto. Majd belejossz.
nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra számítottam, hogy mára már menni fog, de annyi mindenre kell figyelni, hogy azt sem tudom elképzelni, hogy ez valaha menni fog.
nov. 17. 15:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak tapasztalat cserére lennék kíváncsi inkább. Más hogy kezdte, milyen ütemben haladt, hogy ment
nov. 17. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kezdtem, még volt külön rutin vizsga. Addig ki sem vihetett volna a városba.Kb a második óra után azt mondta, menjünk nézzünk körül a városban. Délután 3 körül, legnagyobb csúcsforgalom. Egy zabszem nem fért a seggembe :-D Amikor megvettem az első autómat, nem volt kivel gyakorolni, magamra voltam utalva. Meztelen lányok serege lehetett volna az útszélén, akkor sem láttam volna, annyira rosáltam. Nem mertem bemenni egy körforgalomba, mert jaj!Tudom könnyű mondani, hogy ne parázz! Bukott vizsga is borítékolható, ha valaki nagyon stresszes.
nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6/6 vagyok. Annyi ember vezet nap mint nap. Nem egy nagy tudomány. Alapszinten eljutni A- ból B -be. Persze nem megy mindenkinek egyformán. Gondolom lány vagy, és az a fránya kuplung,sebességváltás leköti minden figyelmedet.Vizsgán mindent úgy kell csinálni, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Ismerős srác azért bukott meg, mert a vizsgabiztos szerint nem tekintett eleget a tükrökbe.Ez kicsit szubjektív, mi az elégséges.
nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen amúgy, én is erre gondolok, hogy annyian vezetnek… csak nem lehet olyan nehéz, de egyébként az oktatóm meg olyan, mint aki csak túl akar lenni az órákon, aztán ennyi, bár nyilván nem tudom milyennek kellene lenni egy jó oktatónak, hisz sosem volt ilyen tapasztalatom. Gondoltam rá, hogy megkérdezem tőle, hogy mennyire vagyok reménytelen eset, a következő órán😄
nov. 17. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy, holnap leadlak más oktatónak! Legyél már férfi, te jány!😀
nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem amúgy tényleg, nem rástresszelni, meg nem parázni, de nehéz😆 hirtelen azt sem tudom melyik ablakon nézzek ki, mikor kell lépni a kuplungra, mikor a fék fölé a lábat, tényleg egyelőre lehetetlen küldetésnek tűnik ilyen sok dologra figyelni 🥲 de mondtam neki is hogy igyekszem😆 hát most mit tudok mást csinálni, próbálok figyelni arra, amit mond, amit csinálok, meg berögzíteni agyba, attól is félek hogy lebasz valami miatt😆 nem a legempatikusabb fajta
nov. 17. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!