Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kamionstop, hogyan működik?L...

A kamionstop, hogyan működik?Létezik, hogy ennyiszer nem közlekedhetnének? Valaki azt mondta, hogy vasárnap nem mehetnek, ez igaz?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok ebbe jártas, de nem találtam egyszerű leírást erről.

2023. nov. 17. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

9. EZt is írtam.

"Mert mégis kit zavarna a kamion az autópályán ha menne akkor "

Ráadásul szinte minden kamionos utál falvakon , városokon keresztűl menni .

2023. nov. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Akkor egyszer menj ki Budapeströl, és állj meg egy föút mellett egy-egy városban! Akkor észreveszed, hogy rengeteg kamion igenis a normál föutakon jár, nem az autópályákin (mert az drága!).

Elég sokat járok autóval az országban, és rengeteg helyen kamionok között kell vezetni, mert annyian vannak.

2023. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

12. Azt is tudd hogy ha ott van a le vagy felrakó akkor ahhoz a főúton is mehet , mert ahol a legrövidebb megközelíteni ott kell menni.

Meg aztán nagyon sok helyet nem is lehet megközelíteni autópályán, csak mellék úton.

2023. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
NEm fel-lerakó helyröl, hanem tranzitforgalomról beszélek.
2023. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
A búbánat se megy a magyar főutakon tranzitban, ezt garantálom neked.
2023. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%

Hidd el, hogy megy, minden nap probléma miattuk a közlekedés.

Csak egy példa, északról Kelebia irányába nincs autópálya, Kecskemét felé igen, de onnan Kelebiára csak a rendes föút van, vagy Solt irányából is csak föút van.

Ugyanígy Körmend irányából a déli határátkelöket csak füúton lehet elérni, mivel autópálya nincs!

2023. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

16 . Te érted hogy mit írsz??

HA nincs autópálya akkor hol a fenébe tudna menni????

AMúgy meg a legtöbb kamion gyorsabban megy mint az a sok rohadt benzines szar, akik csak sórolnak állandóan.

2023. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
A 15-ben írtad, hogy "A búbánat se megy a magyar főutakon tranzitban" - én meg írtam, hoyg DE IGEN!
2023. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Ugye ezt hívják szalmabáb-érvelésnek?

Egyetértek azzal, hogy normál utakon (nem gyorsforg. úton és nem autópályán) legyen kamionstop. Sőt felőlem minden éjjel lehetne 22-05 óra között a lakott területeken. Azzal a korlátozással nem értek egyet, ami a gyorsforg. utakat és az autópályákat érinti. És sok kamionos ezzel a lehetőséggel élve át tudná szelni vasárnap az országot, még többen pedig útjuk jelentős, akár több száz km-es szakaszát megtehetnék vasárnap.

2023. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!