Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van egy Wayteq n710B-m....

Van egy Wayteq n710B-m. 2023-at írunk, tudom már ki kellett volna dobni. Lehet ezzel kezdeni valamit még? Nincs benne a régi SD kártya, tettem bele egy formázottat, de nem tudom van-e valami ingyenes navigációs térkép rá. Valaki segíteni ebben?

Figyelt kérdés

nov. 30. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért is kéne kidobni? Nem egy nagy wasistdas ncore-boltból egy magyar nyelvű friss térképet rárakni.
nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy nem mutat forgalmi infókat és néha sokáig keres gps poziciót, akkor használható még. Telepíteni kell rá egy navigációs szoftvert + friss térképet.
nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, sosem Ncore-oztam. Úgy tudom oda meghívó kell eleve, és torrent oldal, fel is kell tölteni dolgokat.
nov. 30. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem itt foglak kioktatni, hogyan kell piócaként kihasználni az ncore-t szankció nélkül. :) Ha életképtelen vagy, dobd ki a f*sza gps-t és használj sz*r okostelefont mobilnet terhére helyette. :D
dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, kössz. 4/4. Ez legyen a legnagyobb boldogságod az életedben,hogy itt kioktattál.
dec. 1. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem kioktatni akarlak. Te magad kezdted a kérdésed azzal, hogy 2023, ki kéne dobni a GPS-ed. Dehogy kéne kidobni! Az egy tök jó eszköz!
dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. De ha nem ütköztem volna problémába a frissítésével,akkor nem is írtam volna ide. Volt egy újabb Wayteq típusom, azzal semmi bajom nem volt.Ez meg SD kártyás, de a laptopom nem is hajlandó vele kommunikálni. USB soros port hiba van, drivert hiányol. Fél napog próbálkoztam driverekkel, de nem lett jó.Itt tartok.Van már térkép progim rá,remélem működik majd vele.
dec. 4. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy működik. Ha nem, akkor gyakori helyett pl. a prohardver fórumokat ajánlom. Biztos meg lehet oldani. :)
dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!