Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valakinek van hasonló sztorija...

Valakinek van hasonló sztorija? Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Be álltam egy kisbolt parkolójába egy olyan autó mellé aminek az oldala át ért az én parkolómba, nem tudtam tőle túl nagy távolságot tartani mert a másik oldalon is volt már egy autó, több szabad hely meg nem volt. Mire kiértem a boltból a tulajdonos az én autómat méregette és rendőrt akart hívni azzal az indokkal hogy nem tud beszállni az autójába és én ezzel őt korlátozom a mozgásába. (5percet voltam bent a boltban) Erre én annyit mondtam neki hogy “bocs nekem erre nincs időm” és el jöttem. Lehet ebből bármi bajom ha esetleg felírta a rendszámomat?

dec. 15. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ha két csík között álltál, ő meg nem, akkor azt kellett volna mondani, hogy hívjon rendőrt. Mert így ugyan mit bizonyít.

Egyébként minek állsz be olyan helyre, ahová nem férsz be. Magadnak keresed a bajt, le is koccolhatják. Attól, hogy nem volt igaza a fószernek, máskor inkább tegyél egy kört vagy parkolj messzebb.

dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt igen.
dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehet ebből bajod. Ő is szabályt szegett és te is, erről ennyit.
dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Te hogy szálltál ki?
dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én ilyenkor meg szoktam nézni, hogy annak az autónak, amelyikhez közel álltam, a túlsó oldalán mennyi hely van. Ott általában kifejezetten sok szokott lenni, hiszen épp ezért lóg át az én helyemre ez a bugrisbunkó. Vagyis: szálljon be jobb oldalon és másszon át a sofőrülésbe. Pont. Máskor meg parkoljon normálisan.

Ha kijött volna a rendőr, ugyanezt mondtam volna neki is. De lehet, hogy ha nem érek ki, a rendőr is ezt mondta volna ennek az autósnak magától.

Nem vagy hibás semmiben.

Egyébként, ha ilyen indokkal rendőrt hívott volna, akkor órák múlva jöttek volna ki. Én egyszer olyat láttam, hogy a szabálytalanul parkoló autó miatt nem tudott a busz elmenni, hívták a rendőröket. Bár van a közelben rendőrörs, vagy 20 perc múlva jöttek ki, addigra a kocsi gazdája is előkerült. Ha te közben kijöttél volna, míg ő vár a rendőrre és elhajtasz, semmi nem történik. Magától megoldódott az, ami miatt rendőrt hívott, tehát az egész ügy okafogyottá vált volna.

dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy hibás. Én általában keresek másik helyet ilyen esetben, mert nem akarom megkockáztatni, hogy balfék megrongálja az autómat és ilyen szájkaratéhoz sincs általában se időm, se kedvem.
dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor meg a kerdesnek sem szabad felmerulnie, hogy mit rontottal el, plane nem magadat hibaztatni.

:-)


Ahogy a Neppert mondana, valakit a sajat autoja is zavar a vezetesben.

dec. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4 én úgy szálltam ki hogy normálisan álltam be a parkolóba, meg az is aki az én bal oldalamon volt. Sajnos pár embernek nagyon nagy kihívást okoz két fehér egyenes vonal közé be állni.
dec. 16. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!