Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyik barátom elkezdte a...

Egyik barátom elkezdte a jogsit és mondta, hogy mondta neki az oktató hogy történtek változások igy a jogosítványszerzéssel kapcsolatban és hamarabb kézhez kapod a jogosítvány kártyát. ez igaz vagy valamit félreértett/félreértettem?

Figyelt kérdés
dec. 18. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Régebben akár 30 nap is volt, az utóbbi években pár nap alatt megvan és az igénylő papírral is lehet vezetni.
dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen se volt 30 nap, ez csak egy olyan szám, az igénylőpapíron, vagy e-mailon, SMS-ben, hogy ha esetleg valami technikai fennforgás van, is nem készül el a jogsi, akkor időben lehet reklamálni, de már 30 éve is elkészült 2 hét alatt, pedig akkor még rendes fotót ragasztottak a jogsiba. Nekem májusban volt kategóriabővítésem, és nem volt 1 hét az igényléstől addig , hogy jött az SMS az elkészült jogsimról. Konkrétan május 16.-án igényeltem ügyfélkapun, és 22.-én jött az üzenet

Az oktató valószínűleg arra gondolt, hogy már digitálisan megy a vizsgáztatás, így egyből felkerülhet az adatbázisba a sikeres vizsga ténye, nem kell 1-2 nap, hogy a vizsgabiztos lekönyvelje.

dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem 3 hét volt 8-9 éve.


De nehéz ezzel a kérdéssel bármit is kezdeni, hogy a kérdező barátja hallott az oktatótól valamit, amit az oktató is hallott valahonnan.

dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!