Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványszerzés, előre...

Jogosítványszerzés, előre kell kifizessem az oktatónak a pénzt, ha szórakozni akar velem, hogyan kapom vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Szóval ugye általában az szokás úgy hallottam és én is ezt a "tanácsot" kaptam hogy legalább a felét,talán az egészet vigyem.

Azt kell mondjam az ember a telefonban a hangja alapján egy büdös bunko.

Pedig drága iskola.

Elvileg kapok papírt hogy befizettem ezt az összeget,előre le egyeztettem,hogy akkor a felét megkapja a kötelezőből,és ad is papírt meg miegyéb.

Ha mégse jönne be az ember,és csak demoralizálna,mit tudok tenni?

A kérdésem komoly.

Kicsit azt érzem,ki vagyok szolgáltatva,mert esetleg húzza is az időt az ember,meg minden.

Nektek mi a véleményetek?

Én nem akarok a lehúzás csapdájába esni.

És vissza akarom kapni a pénzem,ha netán arra kerülne sor hogy iskolát váltok.

Csak hogy előre tudjam,ilyenkor mit kell majd csináljak a ti véleményetek szerint.


2019. jún. 18. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha iskolán belül váltasz oktatót, akkor a másik oktató kapja majd a jutalékot utánad. Ha másik suliba mennél az viszont már neccesebb. A szerződésben nézz utána, hogy mi a helyzet ilyenkor.
2019. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oktató vagyok!

az a tanácsom, hogy csak tíz órát fizess be először. Annyi idő alatt kiderül, hogy kijöttök-e egymással.

2019. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!