Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jármü ittas vezetés baleset...

Jármü ittas vezetés baleset béljül elkaptak....! 😔 Nagyából mire számithatok? 0,66 fulytam vér vétel nem kellet! A Rendörségen elveték az engedélyem!!

Figyelt kérdés

dec. 18. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Kötelezni fognak, hogy részt vegyél egy helyesírási versenyen.
dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval a rendörségi kihalgatás után elengedtek azzal, hogy nyugi nem vészes nem kapsz olyan nagy büntit!

Kerestem ügyvédet még nem fogadtam meg de álitolag le tudja rőviditeni az eltiltási idöt és hogy ujra vizsgázak! 300.000 ft kér érte!

Na most van ilyen vagy ténylegesen 1 év kb eltiltás 300-400 ezer pénzbüntetés stb vagy higyek az ügyvédnek??

Légyszi tudom hibàztam már sokat kaptam fejhez nejemtől stb... ne ezzel jezdjük higy barom te miatad stb....

Akik segitenek nagyon köszönöm🙏🙏🙏

dec. 18. 14:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem ezzel fogjuk kezdeni 😔😔
dec. 18. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Jármü ittas vezetés baleset béljül elkaptak....!"


Először is ezt kellene érthetően megfogalmazni mert nem tudom mi az a "béljül"...

Volt személyi sérülés? Cserbenhagyás?

dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fulytam olyan trollosan erőltetettnek tűnik. Egyébként már bűnöző vagy ha nem kamuzol és ebből már senki nem mos ki.
dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A baleset miből állt? Nekimentél egy villanyoszlopnak, vagy más autónak, elütöttél valakit, vagy mi? Ezt kellene tudni első körben.
dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérd tesókat be védenekk
dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg ki megy az alkohol belőled és aztán írj ki egy kérdést érhetően!!
dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!