Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Félek hogy a repülőgéppen...

Félek hogy a repülőgéppen rosszul leszek így daedalon tabletát fogok bevenni, hatásos hányinger ellen és hogy mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés

dec. 24. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hatásos. A gép indulása előtt kb 3/4 órával vedd be.
dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, én a Daedalont folyton kihányom. :D
dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A daedalon mozgási betegségre van, Hajón, repülőn, vonaton, sokan még a buszon is rosszul vannak és felkavarodik a gyomruk, erre hatásos. A betegtájékoztatójában benne van az adagolási előírás, ez alapján:

"Utazási betegség megelőzésére az első adagot az utazás megkezdése előtt 1/2 órával kell bevenni."

"Felnőtteknek... naponta 4-6 óránként 1-2 tabletta..."

Én hajón szoktam használni, de háborgó tengeren csak csökkenti a tüneteket, szóval a légörvényekre készülj zacskóval is. És TikTakkal.

dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban a kétórás utat autóban már nem orvosolta a daedalon. Sokan a B6-ot javasolták, na, azt a sós íze miatt azonnal kihánytam. Ami bejött, nem tudom, van-e még, a Travelon tabletta, egy kék-sárga kapszula.
dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idejében vetted be, 4-es? Mert ha az indulással egyidőben, akkor még nincs ideje felszívódni.
dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Anyám adta be, de természetesen bőven indulás előtt. Emlékszem, hamarabb kellett kelnem a tesóknál a gyógyszer miatt.
dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(És mindig az út legvégén dobtam ki a taccsot.)
dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!