Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sok olyan ember van még aki...

Sok olyan ember van még aki nem bír háttal ülni tömegközlekedési járműveken?

Figyelt kérdés
Én így vagyok, édesanyám is, kíváncsi vagyok hogy sok ilyen ember van-e. :)

2015. jan. 31. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha háttal ülök hányingerem lesz.

Szóval van ilyen ember.

2015. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok
2015. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ma vonattal mentem vidékre. Odafele menetiránnyal szemben ültem le. Amikor visszafele jöttem, ugyanaz a szerelvény jött, és pontosan ugyanoda sikerült ülnöm. Észre sem vettem, hogy nem menetiránynak háttal ültem le, hanem menetiránnyal szemben. Nálam ez már szinte alap, ha van választási lehetőségem, inkább szemben ülök, de nem dől össze a világ, ha háttal kell lennem, nem szoktam rosszul lenni. Inkább csak megszokás kérdése. :)
2015. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Csak a legrosszabb minőségű utakon tudok néha-néha rosszul lenni, ha menetiránynak háttal ülök le. De ez normális, vagy legalábbis gyakori dolog.
2015. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy elmondtátok. Megnyugodtam. :)
2015. jan. 31. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:

mi lenne veletek, ha egy kamionban kellene rohadni 4 héten át fejjel lefelé(is)

Kemény srácok vagytok...

2015. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

#6: igen, teljesen hétköznapi dologról írsz... .

Na az iróniát félretéve (és a kérdésre válaszolva): én sem szeretek háttal ülni.

2015. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hatos!

Szerencsére nem hiszem hogy van köztünk olyan aki ezt átélte volna, de ha te igen, akkor sajnálom. Mellesleg arról nem tehetünk, hogy hányingerünk lesz tőle - szerintem ha tudnánk, már megváltoztattuk volna. :)

Hetes! Köszönöm! :)

2015. febr. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!