Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Páty melletti autópálya-felj...

A Páty melletti autópálya-feljáróhoz vezető út használható kerékpárral?

Figyelt kérdés
Természetesen nem magára a felhajtóra gondolok, hanem arra az útra, aminek egy részét most adtak át, ami a Páty és Biatorbágy közötti utat köti össze a régi 1-es főúttal.
dec. 28. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kint kerékpárnak tilos tábla, akkor igen.
jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 😂😂😂 Köszönöm, konkrétan erre lennék kíváncsi, hogy van-e.
jan. 5. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tekerj arra, és nézd meg magad. Én a világ végéről honnan is tudhatnám?
jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, akkor - az oldal szabályzatával ellentétesen - minek veszed a fáradságot, hogy írj?
jan. 5. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik szabály tiltaná, hogy releváns választ írjak egy kérdésre? Ezenfelül, egy már megírt válaszra is reagálhatok egy válasszal, akár a feltett kérdéstől teljesen elvonatkoztatva is.
jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:


A kérdező is ember. Bár nem ismered és nem tudsz róla semmit, érzései biztosan vannak. Ezért a válaszod hangnemét úgy válaszd meg, hogy mást emberi méltóságában ne sérts meg!


Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.


Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!


Kérjük, olvasd el a részletes felhasználói szabályzatot is!


Fenntartjuk a jogot, hogy szabályszegés esetén a válaszod töröljük.


A részletes felhasználói szabályzatot itt találod


Szívesen

jan. 5. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs bizonyíték arra, hogy a kérdező is ember lenne, lehet, hogy egy nyelvi alapú algoritmus. Aminek ha nincsenek is érzései, nem áll szándékomban semmilyen módon megsérteni.


Nem tudom mit jelent az az „offolás”, mert nem beszélek idegen nyelven. A válaszokban pedig, gyakran csevegnek egymással a válaszolók, vagy akár a kérdezők, úgy, hogy az nem kapcsolódik a kérdéshez. Ennek ellenére, továbbra is elérhetőek a szóban forgó kommentek, melyeket kérdezők is írtak.


Az alábbiakat, eddig is pontosan így csináltam:

„Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!”


A válaszokban is szerepelhetnek kérdések amelyekre válaszolhatok, hiszen erről szól az oldal, hogy kérdésekre válaszoljunk, még ha azt egy válaszban is kérdezték meg. Továbbá, ha nem válaszolhatnék válaszokra, akkor nem egészíthenék ki további válaszokat, amellyel nem lennék képes betartani korábban említett szabályokat. Mivel lekellene írnom, olyat amelyet egyszer már leírtak, vagy ha nem írnám le akkor a kérdező eleshet egy fontos információtól, azzal kapcsolatban amit korábban más már le írt. Emiatt a választ sem tudnám megfelelően értékelni mivel az hiányos információkat tartalmazna, és az arra adott kiegészítésem hiányában értéktelenné válhat az adott válasz.


Ismétlem, nem áll szándékomban senkit semmilyen módon megsérteni. Nem keltek gyűlöletet és semmi egyéb módon nem merítettem ki, az általad bemásolt szabályt.


Ha nem is olvastam el teljesen de átfutottam a teljes szabályzatot. Amire egyébként nincs szükségem, mert anélkül is tudok ember lenni. Ha pedig engem mint embert, bármilyen módon korlátoznak, akkor végül, csak és kizárólag a szabálykövető algoritmusok fogják teleszemetelni az oldalt, visszájára fordítva a szabályok célját.

jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!