Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megvásárolom a 10 napos,297...

Ha megvásárolom a 10 napos,2975Ft-os autópálya matricát, akkor kell e külön megyei matricát vennem, vagy szabadon használhatom az M1, M7, M0, M5 stb gyorsforgalmi utakat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 12:09
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem, még mindig nem kell megyei matrica is az országos mellé.
2015. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
akik még mindig képesek feltenni ezt a kérdést,azoknak kell megyei matricát is venni a 10 napos mellé!!!!!!!!!
2015. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
-ha van egy 10 napos matricád,akkor amellé már semmi nem kell
2015. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekd kell...

Mert olyan hülye vagy hogy nem tudsz szöveget értelmezni.

Ha azt írja hogy országos matrica(a 10 napos ilyen)

Akkor mi a facért kérdezel ilyen hülyeségeket?

Inkább az IQ szintedet nézesd meg, szerintem az tanulságos lenne neked és a környezetednek is:-D

2015. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Samsungos, nem tűnt fel, hogy ez egy olyan fórum, ahol az emberek a bennük megfogalmazódó kérdéseket szabadon feltehetik? Nem érti a rendszert = megkérdezi.


Neked kůrvára nem kötelező elolvasnod és főleg nem muszáj válaszolnod, ha unod az adott ismétlődő kérdést.


Továbbá emlékeztetnélek rá, hogy gyatra volt az ügyben a kormányzati kommunikáció.

2015. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem védeni akarom samsungos-t,de igaza van,mondjuk azért még lehülyézni nem kell senkit!

De hogy lassan egy hónapja minden nap tele van fosva az oldal,ezzel a kérdéssel,az már tényleg kiborító!több dolog miatt is.

1)az emberek tényleg nem képesek az értő olvasásra?

2)az emberek ennyire lusták,hogy beírják ezt a 2szót a googl-be,hogy megyei matrica?

3)ha már mégis úgy dönt hogy kiírja ide,amikor felteszel egy kérdést,megjelenik egy vagon,a tiedhez hasonló kérdés,csak annyit kpene csinálni hogy rákattint az egyikre!!

4)ah ilyenek miatt meg lassan meg kéne változtatni az oldal nevét idióta és/vagy felesleges kérdésekre!mert rendben van,hogy azért van az oldal,hogy kérdezzünk,de ha a péknél ki van írva hogy perec 100forint,meg az előttem vásároló is vett egyet,és mondták neki hogy 100 forint,amikor én sorra kerülök,nem fogom megkérdezni mennyibe kerül a perec!!

2015. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ha veszel 2 matricát megyére plusz 10 naposat abból nem lehet gond! De megmopndom a titkom én hogy csináltam! Vettem egy éves pályabérletet és vettem mellé éves bérletet Pest és Szabolcs megyére ! És nem köthetnek bele nem tehetik meg.
2015. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:


Gratulálok! Nálad is gondok vannak a szövegértéssel!

:D

2015. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!