Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A GLS szokott csomagot elhelye...

A GLS szokott csomagot elhelyezni szombaton az automatáiba?

Figyelt kérdés

dec. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Válasz: igen


Ezért nagy szám az automata, mert bármikor lehet betenni, és az értesítés után három nap alatt lehet kivenni...ezt már majd minden csomagküldő meglépi. Itt a szomszédomban becsöngetett a futár, nem látott mozgást, simán bedobta a kertbe a csomagot. Fénykép, és padlógáz...nincs idejük várni a kicsoszogó ügyfélre.

dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most igen, mert túlterhelt a rendszer. Általában nem. De te feladhatsz bármikor.
dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két hete kb szombat reggel jött az sms, hogy elhelyezték a csomagot az automatába, majd rá egy órára, hogy aznap délig vehetem át, mert túlterheltek az automaták. Gondolom vasárnap is raktak bele? Nem tudom, de azért átvettem délig, nehogy visszaküldjék.
dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert az jo nagy szar hogy csak par orat hagynak hogy atvedd es ha valaki dolgozik es nem tud erte menni azzal mivan??
dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az igen 3-as! :D Szép történet. Nekem is volt ilyesmi történetem (de nem szombaton, mert rendszerint úgy alakítottam a rendeléseket, hogy csütörtökre érkezzenek meg, így csúszással az esetek túlnyomó többségében megérkezett), bár már halványan emlékszem rá. "Vicces" volt.


1-es, te is vicces esetet írsz...(Ha nem törékeny, akkor úgy ahogy rendben van.)


Nagyon szépen köszönöm mindhármótoknak az egyhangú, megerősítő válaszokat, és a történeteket is!

dec. 28. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!