Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak traileren vihetem haza...

Csak traileren vihetem haza az autóm?

Figyelt kérdés
Román állampolgár vagyok, és román rendszámú autóm van. Jelenleg épp harmadik napja vagyok Magyarországon, és mikor eljöttem elfelejtettem, hogy le fog járni a müszakim. Tehát itt, Magyarországon járt le, és most nem tudom, hogy hogyan juttathatnám haza az autóm.

jan. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan igen.

Persze amíg nem ellenőrzik a papírokat és nem leszel baleset részese, addig nincs gond.

jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A határon ellenőrzik, legalábbis elkérik.
jan. 9. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy elkérik. Én háromszor mentem át eddig, ami nem sok. Ebből a magyarok egyszer kértek személyit, háromszor intettek csak hogy menjek.
jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan igen, és nem éri meg kockáztatni mert elég ha beleszaladsz egy közúti ellenőrzésbe, vagy a határon kifogsz egy rossz kedvében lévő határőrt vagy épp ki van nekik adva feladatnak hogy ellenőrizzenek pár autót hogy a papírjaik rendben vannak és akkor már bukik a dolog.
jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!