Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudom egy tűzről hogy...

Honnan tudom egy tűzről hogy elektromos tűz e vagy sem, ha már nagy langokkal ég a terület.? Elkerulendo a vizzel valo oltast.

Figyelt kérdés
jan. 12. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Elektromos tűz jobb esetbe! jellegzetes hanggal ég! mivel áthúz az ív és annak hangja van! ill feltételezned kell, hogy jó eséllyel az is lehet! Akkor fog megrázni ha vmi vezető anyag által kapcsolódol vele pl, vízzel, de vannak csendes elektromos tüzek is, vagy mert éppen elnyomja más égő anyag a hangját, lényeg hogy túl sok választásod nincs! ha nincs elektromosan oltó készülék amit használhatsz, meg kell várni a tűzoltókat, vagy ha van száraz homok azt lehet éppen rálapátolni.
jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen esetben úgy kell kezelni mintha elektromos tűz lenne, például vízzel nem oltjuk. Abból baj nem lehet ha elektromos tűzként kezeled.
jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na megtudtad már azóta hogy milyen a tűz? lehet lassan el kéne kezdeni oltani azért.. szerintem.
jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazan vicces vagy de tényleg 🤦
febr. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!