Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véletlen átmentem a piros...

Véletlen átmentem a piros sorompón. Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon Szigetszentmiklóson balra kanyarodtam be, és nem vettem észre, hogy poros volt a lámpa. A sorompó akkor kezdett el lemenni, amikor átmentem. Nagy az esélye, hogy megbüntetnek? Kamera nem tudom van-e. Beszólni nem szükséges, magam is tudom, hogy figyelmetlen voltam, de legközelebb jobban figyelek.

jan. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi következménye :)
jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látta senki és semmi, akkor nem.
jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Neked ütközhet a vonat és többszáz méteren keresztül tolhatja a roncsot. A földi maradványaidat a tűzoltók ki sem tudják majd szedni egy darabban a roncsból.


Ha szerencséd volt, akkor csak 78 ezer Ft pénzbírság.

jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a rendszámod?
jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 valószínűleg ha már le lett volna engedve a sorompó, akkor azt észrevette volna a kérdező. Amikor még csak a lámpa villog, de a sorompó nem csukódott le, onnan még van minimum 30 másodperc mire a vonat odaér. Szóval ilyennél még nem bassza el a vonat, hacsak meg nem áll szándékosan a sineken...
jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Máskor figyelj jobban. Rám egyszer rámdudált a Mátrai Kisvasút. Az csak húsz kilométeres tempóval megy és a HÉV-hez képest nevetségesen kevés a tömege, de nem lett volna kellemes találkozó. Kaptam is egy kis sokkot...
jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem lett volna kellemes, főleg, hogy nem is annyira kevés a tömege. Kisvasút és kisvasút közt nagy különbségek vannak, a mátravasúti szerelvények kisvasúti mércével viszonylag nehezek. Mk48-as mozdony és két Bax kocsi, az együtt 55-60 tonna. Ehhez képest a háromrészes HÉV MXA motorkocsi az kb. 90-95 tonna.
jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 oké, remélhetőleg tanultam belőle
jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bazaltkaroly ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ha nem állítottak meg. Ha van kamera, akkor is csak úgy veszik elő, ha baleset volt, vagy ha valaki kéreti a rendőrséggel.
jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ha letörted a sorompót akkor visszanézik a kamerát..
jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!