Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-titánon belül van a próba...

E-titánon belül van a próba vizsga felkeszítő azt mennyire gyakoroljam többször 1nap ?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan kerdések lesznek benne mint a rendes vizsgába vagy csak hasonlóak és más válaszokkal ?

jan. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, hasonlóak lesznek, bár ahogy elnézem, nálad a nyolc általános is necces, úgyhogy gyakorold sokat. Még az írástudó embereknek is azt szoktuk javasolni, hogy akkor van értelme vizsgázni, ha naponta 10-szer zsinórban sikerül hibátlanra. Ha rontasz, nézd meg, mit rontottál.

Ha 5-ször hibátlan, hatodjára nem, akkor kezdd megint az egytől számolni a tízet. És akkor tuti átmész 72-73-74 ponttal élesben.

jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ugyan olyan kérdések lesznek benne mint a rendes vizsgába vagy csak hasonlóak és más válaszokkal ?"


Nagyon nem jól állsz hozzá.

Nem a kérdés-válasz párosítást kell gyakorolni, egészítsd ki azzal, hogy minden egyes kérdés után válaszold meg magadnak azt is, hogy miért az a helyes, és a többi miért volt hibás opció.

Az elméleti vizsga egy nevetségesen könnyű, meg lehet csinálni totózva is, nem ott lesznek a gondok.

A vezetés gyakorlásokon a szabályokon már nincs idő gondolkozni, sőt energia sincs arra, annyi mindenre kell figyelni, autókezelés a kinti események, az oktató utasításait úgy kell követni, hogy az szabályos is legyen.

Forgalmi vizsgán egyetlen hiba miatt meg lehet bukni, ha az "közlekedési szabályt sértett"... és arra hatványozottan nagy az esély, ha a tanuló nem tanulta meg az elméletet, fogalma sincs arról, hogy ott milyen szabályokat kell betartani (szabad-e ott megállni, megfordulni, kanyarodni, stb)

jan. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy bemagolás, ami a legrosszabb mert ebből semmit nem tanulsz.

Hiába magolod be hogy az X választ kell behúzni ha fingod nincs a szabályokról.

jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tegnapelőtt voltam vizsgázni. Az előtt rengeteget gyakoroltam az e-titános próbavizsgát, és nagyon sok kérdés ismétlődött onnan. Szerintem a kulcs a kb. orrvérzésig gyakorlás. Nekem ezzel a módszerrel 74 pontos lett.
jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!