Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Beteges az, ha valaki autóveze...

Beteges az, ha valaki autóvezetéskor ezen állandóan kiakad?

Figyelt kérdés

Ha a vasúti átjáróknál éppen csukva van a sorompó, főleg ha hosszú ideig


És a MÁVot szidja mindig, hogy még akkor is kics*sznek az emberrel ha éppen nem vonaton ül meg ilyenek


febr. 4. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha kiakadok ha amúgy sietnem kell, de nem a mávot szídom, hanem magamat, hogy megint nincs szerencsém.
febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően az, persze. De azért azt is lássuk be, hogy az nem normális, mikor 5 perccel a vonat érkezése előtt lezárják, majd újabb 7 percig zárva van utána is, mert akkor már megvárják a következőt is.


Ez megtörtént szituáció, mértem az időt. Kb. 2 éve a 4-es főúton Szajolnál útfelújítás volt, napokon át dugók. Egyszerűbb volt a vasúti felüljáró lábánál lejönni a főútról, át az átjárón, keresztül Szajolon és vissza a főútra a falu másik végén. Kivéve, amikor épp elkapott a sorompó.


Nem idegeskedek, én nem az az ember vagyok. De attól még teljesen nyilvánvaló, hogy ez egyáltalán nem normális. A várakozási idő egyszerűen túl magas ahhoz, hogy a biztonsággal magyarázni lehessen.

febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát érdekes.... Egy ismerősöm pedig azokat szidja folyamatosan, akik mondjuk új vagy legalábbis nem gyenge autóval, jó úton, jó látási is tapadási körülmények között egyszerűen nem haladnak. Nem megy gyorsan csak szeretne egy 90-100at tartani. Ilyenkor van hogy villog dudál, amint tudja megelőzi és még át is néz.
febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!