Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a leggyorsabb és legyegysze...

Mi a leggyorsabb és legyegyszerűbb módja jelenleg a kamionos jogosítványnak?

Figyelt kérdés

Futárként dolgoztam B kategórával. Sikerült összeszednem 1 millió forintot, ami fedezné a C, CE jogsit, csak a munkáltatóm nem tudott több munkát adni, fél hónapja itthon ülök és éljük fel a megtakarításunkat, fogalmam sincs ez még meddig fog tartani. Ha ez az egész egy picivel később csap le, és legalább a két jogsi a kezemben lenne, nem tenném fel a kérdést.


Postánál láttam, hogy a C jogsit vállalják, de br 480-ért (hallomás szerint) 5 évre nem szívesen írnék alá. Soproni vagyok, Wabi valamikor csinálta de az nekem messze van, főleg napi bejárással. Jelen életszakaszban szinte kizárólag az felelne meg (párom nem tűrné meg a hetelést se, de ezen még szeretném puhítani). Ha a kezemben lenne a jogosítvány, célom lenne Hofer-hoz, Lidl-höz kimenni árut teríteni (itthon Aldiban dolgoztam, nagyjából van egy rálátásom, elfogadom hogy rakodok). Gondolom a jogsi kint is drága, plusz a tanfolyam német.


Fogalmam sincs jelenleg mi lenne a jó döntés, hol úszom meg a legolcsóbban és a leggyorsabban az egész jogosítvány kérdést.



febr. 15. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy jóbarátod a fideszben


Az meggyorsítja az ügymenetet az tuti:)

febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A wabinál kérdezz rá, ott elvileg van a Nagykőrösi úti telepnél saját motel, ahol a piaci árnál jóval olcsóbb szállást adnak. És arra, hogy mennyi időre kell aláírni. Én 2 évre emlékszem.

Ha nagyon érdekel, közvetlen elérést is tudok adni a HR-es sráchoz.

Én magamnak saját zsebből máshol csináltam a jogsit, de a C, CE és a GKI nem fog kijönni 1 millából. És az idő... Nekem másfél év volt úgy, hogy minden teszt, vizsga elsőre megvolt.

febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kamionos akarsz lenni akkor a napi bejárást felejtsd el.

2. meg jól írja, sokall többe kerül és időbe is hosszabb.

febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha méssz és a B-vel keresel munkát, mert biztos lehet találni.

Menj mindíg egyel nagyobb autóra és akkor talán hozzá is lehet szokni a nagy mérethez.

febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!