Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen balesetem? 20/L

Figyelt kérdés
Hosszú útra indulunk a családdal autóval és nagyon félek hogy balesetünk lesz,nem attól félek hogy én fogom okozni mert nagyon biztonságosan és szabályosan vezetek,de mivan ha más fog nekünk jönni vagy valami vagy olyan szabálytalanul fog vezetni valaki hogy az életünk is veszélyben lesz?! Hogyan lehetne ezt elkerülni hogy ne történjen baj?

febr. 22. 16:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Így nem szabad gondolkozni
febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, sehogy. Te figyelsz, ennyit tehetsz.
febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Meg kell tanulni közlekedni. Figyelni a környezeted, meg nem csak az orrod elé nézni. Én pl. 10 másodperccel előre tudom, hogy el sem szabad kezdenem előzni, mert az előttem haladó index nélkül készül kivágni a belső sávba. Egyszerűen látja az ember. Ez csak egy példa. Nem kell hülyének lenni, ennyi.
febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Elkerülni úgy lehet, hogy bezárkódsz a lakásba és nem mész ki sehová. Hiszen már a kihajtás pillanatában is érhet baleset.
febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés..én Romániában lakom. Tudja valami mennyire veszélyes e Szatmárnémeti-Szomolya út?
febr. 22. 16:20
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire nem szabad paranoiásnak lenni. A lehető legbiztonságosabb utat kell választani, amikor lehet, az az autópálya.
febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
2 éve van jogsim,és eddig még én nem vezettem hosszú úton amiatt parázok. És amióta a párommal majdnem balesetünk lett(ő vezetett) de ott ő is hibás volt.
febr. 22. 16:22
 8/35 A kérdező kommentje:
#6 azért nem tom az is mennyire biztonságos mivel gyorsan hajtanak.
febr. 22. 16:23
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Állj hozzá pozitívan. Ugyanakkor legyél tisztában a korlátaiddal, csak azt vállald amit biztos tudsz (például előzésnél) illetve ha elfáradtál inkább állj meg egy kicsit.
febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
20%
#7 2 év alatt nem vezettél annyit, hogy megtanulj közlekedni? Én 2 hetes jogsival vezettem oda-vissza összesen 400 km-t, a második felét éjszaka ködben. Nem voltam besz*rva. Nem csak a sarki boltig, meg nem csak szép napos időre szól az a k*rva jogosítvány. Ha ennyire paranoiás vagy, ne vezess, nem neked való. Veszélyes üzem a közlekedés, bízd azokra, akik pszichésen alkalmasak rá.
febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!