Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számíthatok bírságra?

Számíthatok bírságra?

Figyelt kérdés
Január harmadikán az M3-ason éjszaka lebliccelt valami az út széléről, és biztos voltam benne, hogy az traffi volt. Óra szerint 130al haladtam, de azt nem tudom, hogy azon a szakaszon volt-e valami korlátozás, amit figyelmen kívül hagytam volna. A vakuzás után végig figyeltem a táblákat, és nem volt olyan, hogy "korlátozás feloldása". Román állampolgár vagyok, és román rendszámú autóval voltam, ami az én tulajdonom, de azóta sem kaptam postán semmi bírságot, pedig már közel két hónap eltelt.

febr. 26. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell számítanod bírságra.
febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem "vakuznak" a traffipaxok, szóval valami mást láthattál.
febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Infrásak a trafipaxok éjszaka, nincs vaku.

Szerintem valaki villantott a pályán, és az láttad.

febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az út jobb szélén villant valami, nem a szembejövő forgalom. Kb olyan fényereje volt egy pillanatra, mint egy közeli villámcsapásnak, az egész utasteret bevilágította.
febr. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!