Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a teendőm hogy szabályos...

Mi a teendőm hogy szabályos maradjak? (AETR)

Figyelt kérdés

2 éve van C+E kategóriás jogosítványom és van érvényes GKI vizsgám. Az elmúlt 2 évben nem vezettem AETR hatálya alá tartozó járművet. Jövő héten viszont napi bejelentéssel 1-2 napra vezetnem kellene egy teherautót.

A kérdésem az az, hogy mivel és hogyan tudom igazolni egy esetleges ellenőrzés során, hogy az elmúlt 28 napban nem vezettem AETR alá tartozó járművet?



márc. 7. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A cég ad ki hivatalos igazolást róla, szabadság vagy betegség vagy bármi miatt.
márc. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem annál a cégnél dolgozok, akié az autó, most az egyszer kellene bele ülnöm napi bejelentővel
márc. 8. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

" Nem annál a cégnél dolgozok, akié az autó "

Ezt hogy érted ?

márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy, hogy a rendes munkám az a családi vállalkozásunkban van, mint mezőgazdasági gépkezelő. A teherautót egyik haveromék vásárolták nemrégen, de náluk jelenleg még nincsen "C" kat senkinek, így megkértek, hogy jövőhéten egy napra menjek már el kisegíteni őket. Napi bejelentővel lennék bejelentve arra az egy napra.

Telephely kb 30 km körzetében kellene egy pár fuvart megcsinálnom.

márc. 8. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

" teherautót egyik haveromék vásárolták "

Akkor ők adnak hivatalos igazolást ahol dolgozol, ezt érted?

márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!