Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy vezethet autót az, aki...

Hogy vezethet autót az, aki járni is alig tud?

Figyelt kérdés
A főnököm sánta, mankó nélkül alig pár lépést tud megtenni. Ennek ellenére autót vezet napi szinten, ráadásul mindig manuális autói voltak, nem ilyen kézzel vezethetó gyépés mobil. Mindezt egy kisvárosban, ahol mindenki ismeri, és tudják róla, hogy nyomorék. Vagy a rendőrök mindent elnéznek annak, aki 15 milliós toyotával jár??

márc. 13. 05:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted már tőle?
márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan viszonyban.
márc. 13. 06:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos dönti el, hogy ki vezethet és nem a hozzád hasonló sutyerákok.
márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy át van alakítva a kocsi, és mondjuk a szokásosnál több mindent irányít benne kézzel.
márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vállalhat munkát, aki ennyire setétgetszi, mint Te?
márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az autóban nem kell menni, elég vezetni, másrészt rengeteg olyan autó van, ami másoknak teljesen normális autónak látszik, mégis vannak menne speciális módosítások.


Én viszont azt nem értem, ha valaki ennyire sötét, mint te, az hogy vezethet autót

márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok olyan kisegítő berendezés van az autókban ,ami a különféle fogyatékkal élőket segítheti.

Adj hálát az Istennek hogy neked nincs szükséged ilyenekre, és ne fikázd azt akinek amúgy is problémás a mindennapi élet.


Lehet, hogy az érintett a maga 80-90 kilóját nehezen mozgatja gyalogosan, de a pedálok működtetéséhez ennek mindössze 1/10 része is elegendő.


Amúgy meg a "nyomorék" és a "15 millió" fölemelgetése, mindent elárul rólad.👎

márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Orvosi alkalmasságit simán lehet venni. Ahogy roki kártyát is bárki tud szerezni, akinek van hozzá pofája... Én is találkoztam már olyannal, hogy az öreg házaspár ketten nem értek egyet.

BEhajtottak az egyirányú utcába szemből, de nem tudtak korrigálni (Bár lehet nem is akartak, lóbálták a botot, hogy ők korrantak), később egy pakolóból két helyi erő tolta ki az autójukat, mert nem tudtak kitolatni.

márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az autónál a lábát csak a pedálokra kell használnia, de lehet, hogy át van alakítva az autója, és ahhoz sem kell. Régen is volt Trabant Hycomat, amit kifejezetten rokkantaknak gyártottak. A kezének meg eszerint nincs baja, nyilván tud vele sebességet váltani, úgyhogy nem is értem, hogyan jön ide a manuális váltó, mint probléma.
márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Láttam az autóját belülről, sima 3 pedál van, mindenféle átalakítás nélkül. Ha valaki járni alig tud, annak milyen reflexei vannak? Közveszély!
márc. 13. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!