Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány megszerzése érdekében mikor célszerű szakoktatót váltani? Egyre inkább azt érzem, hogy csak arról szól, hogy minél több órát vegyek, és nem törekszik az oktató arra, hogy hamar levizsgázzak.

Figyelt kérdés
ápr. 14. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minnél előbb. Én túl sokat vártam az oktató váltással(sikertelen vizsgákat is). Most az új oktatónál derült ki, hogy a korábbi oktató több dolgot is rosszul tanított(sok éves tapasztalat és rengeteg pozitív értékelés ellenére, mondjuk utólag vettem észre, hogy valószínűleg új Google oldalakat csinálgatnak, mert lement 3,5re és utánna nem sokkal 4,5 volt jóval kevesebb értékeléssel)
ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a cél, hogy hamar levizsgázz, hanem az, hogy amikor elenged az oktató vizsgára, akkor csont nélkül átmenjél, és jó szívvel mondhassa azt, hogy kienged a forgalomba. Rendet kéne tenni a fejekben. Gondolom azért kell több órát venni, mert nem fejlődsz, ugyanazokat a hibákat folyton elköveted stb.
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igaz, nem követem el ugyanazokat a hibákat. Minimális hibáim vannak, csak vizsgán nagyon izgulok, és valami mindig rosszul jön ki.
ápr. 14. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
#3 Akkor addig kell gyakorolni, amíg nem izgulsz.
ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!