Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szgk.-val tilos a kamionos...

Szgk.-val tilos a kamionos töltőhelyre állni?

Figyelt kérdés

Benzinkúton mind a 4 kút foglalt volt, és beálltam ahhoz, amelyikkel a kamionosok szoktak tankolni. Epp mögöttem befordult egy kamion is, és amikor kiszálltam, hogy tankoljak akkor a kamionos is kiszállt, és csúnyán kiabálni kezdett, hogy ne onnan tankoljak, mert az kamionosoké. Nem akartam balhézni, úgyhogy csak visszatettem a pisztolyt és átengedtem.

Amúgy régebben is tankoltam már onnan, (jobban is szeretem, mert gyorsabb, és mindig 60 litert tankolok), de senki nem cseszett le miatta.



ápr. 19. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hacsak a benzinkút házirendje nem tiltja, akkor nem tilos.
ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok kamionos, de megértem őket. Bennem is felmegy a pumpa, mikor látok egy biciklit, ami elfoglalt egy egész autónyi parkolóhelyet.
ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért van kitáblázva hogy mindenki oda álljon ahol tud tankolni.

Ráadásul a kamionos pisztoly sokall vastagabb ami a személyautóba nem megy bele.

ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem megy bele, legalábbis J Astrába biztosan.
ápr. 19. 15:34
 5/10 Mad Max2 ***** válasza:
48%

A kamionos töltöhelyen sokkal erösebb a szivattyú, hogy a teherautók sok száz literes tankját ne órákig tartson feltölteni


Egy ilyen tankolófej a kis szamélyautódat pár másodperc alatt teletolná üzemanyaggal. Nem személyautókra van méretezve.

Miért is menne oda bárki is személyautóval tankolni?

ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BeefEater ***** válasza:
52%

Ugyan olyan vásárló vagy, mint a kamionos. Azzal, hogy ordítozott veled csak annyit ért el, hogy megtudtad, hogy ő bunkó. Ha nem szabadott volna odaállnod akkor a kútkezelő fizetéskor megkért volna, hogy legközelebb ne ott tankolj.

A kamionos helyek általában nagyobbak (hogy be- és kiférjen a kamion) és sokszor nagyobb ármérőjű pisztolyon gyorsabban tankol a kút mint a többi. Ha a te autódnál ez nem gond, akkor nem gond.

ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem tilos, csak nem "illik", mert ő máshol nem tud tankolni.

Ha viszont paraszt módon kezdi, hogy ne tankoljak ott, csak azért is ott tankolnék, sőt innék egy kávét is.

ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

A legtöbb személyautót nem is lehet megtankolni a kamionos töltőpisztollyal, mert sokkal nagyobb a csöve, nem fér bele a kis autó tankolócsövébe. Furgonokon szokott lenni nagyobb átmérőjű betöltő nyílás, de azoknál sem általános.

A kamionosnak meghatározott, sokszor kicentizett menet programja van, nem fér bele, hogy 5-10 percig várakozni kell, míg a másik megtankol. Én is jártam már úgy, hogy türelmesen vártam, míg a kisautós megtankolt, aztán bent a shopban megkávézott, végül elment trónolni egyet. Akkor éppen ráértem, de sok sofőr nincs így.

ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
#8 az a seggfej paraszt aki tankolas utan nem all a parkoloba hogy aztan kavezzon meg szarjon megerdemelne hogy meg szajba is vagjak. Foleg ha latja hogy mas is varakozik mogotte
ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megállni megállhatsz ,de ne hagyd ott a kocsit ,mert nem tudni mikor jön a kamion hogy töltse a kutat. (Ès menetidőre dolgoznak)
ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!