Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meghúztam egy autót parkolásná...

Meghúztam egy autót parkolásnál. Hagytam cetlit, de nem jelentkezett a tulaj... Nem nagyon izgatja a dolog?

Figyelt kérdés

Rövid ideje vezetek, és rohadt béna voltam ma reggel a parkolással, meghúztam kicsit egy másik autót. Hagytam egy cetlit a szélvédőjén a telefonszámommal. Pár órával később láttam, hogy elment, később megint láttam, hogy itt áll a parkolóban és a cetli már nincs rajta. Nem tudom, kié.

Eléggé roncs állapotban van, nem az én színem volt rajta az első karc...

Nem mondom, hogy nagyon bánkódnék, ha annyiban hagyná a dolgot, de létezik, hogy ennyire nem izgatja a dolog? Engem eléggé bánt és jó szarul éreztem magam tőle egész nap


ápr. 19. 20:14
 1/5 hypno ***** válasza:

Ne agyalj rajta.

Te korrekt voltál. Most nála a labda, hogy érdekli-e.

ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Valszeg lesz@rja, pláne ha olyan roncs állapotban van. Ha izgatná, biztos, h hívott volna.
ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy roncs autónál mégegy karc nem fogja érdekelni a tulajdonost, hacsak nem le akar húzni vele vagy nyerészkedni akar belőle. Te megtetted a tőled telhetőt, majd hív ha akar valamit.
ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Seila ***** válasza:

"Eléggé roncs állapotban van"


Lehet a biztosítása is zavaros egy ilyen ócskavasnál, ezért van csendben. :P

ápr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aktív Szál válasza:
A te lelkiismereted tiszta. Ha ő nem jelentkezik, ne izgasd magad rajta.
ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!