Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha az ukrán...

Mi van akkor ha az ukrán menekültnek lejár a gépjárművén a műszaki vizsga és értelemszerűen nem tud hazamenni levizsgáztatni?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ukrajnában nincsen műszaki vizsga, csak biztositást kell kötni az autóra én úgy tudom.

Egyébként meg vannak női családtagok, ismerősök akik tudnak intézkedni, átmenni a határon.

ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont le...jak
ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajnában valóban nincs műszaki vizsgarendszer, csak biztosítás.
ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"értelemszerűen nem tud hazamenni levizsgáztatni"

Kifejtenéd miért nem tud hazamenni?

ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# Mert fél, hogy besorozzák. Vagy mert lebombázták a házát.
ápr. 20. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem hadköteles, nem fogják besorozni. Ha hadköteles és itt bújkál, akkor egy hazaáruló dezertőr senki, menjen csak gyalog kifliért!

A házának meg semmi köze a vizsgához, nem háznál vizsgáztatnak. :D

ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ukrajnában nincs jelenleg még műszaki vizsga, így elképzelhető, hogy amennyiben a magyar hatóságok úgy ítélik meg, hogy az adott gépjármű közúti közlekedésre alkalmatlan, akkor a helyszínen levehetik a rendszámot és bírságot szabhatnak ki, a közúti közlekedés szabályainak veszélyeztetése miatt.
ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!